TAKACS CONST S.R.L.

TAKACS CONST S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 44706734, Nr. Reg. Com. J2021000780307. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 9 august 2021. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, SAT LAZURI COM. LAZURI, LAZURI, NR.477, cod poștal 447170. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TAKACS CONST S.R.L.
CUI
44706734
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021000780307
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 august 2021
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, SAT LAZURI COM. LAZURI, LAZURI, NR.477
Cod poștal
447170
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, TAKACS CONST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 274.900 lei, un profit net de 172.654 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 99.680 lei2022 · Cifra de afaceri: 253.876 lei2023 · Cifra de afaceri: 71.795 lei2024 · Cifra de afaceri: 86.545 lei2025 · Cifra de afaceri: 274.900 lei2021 · Profit net: 41.286 lei2022 · Profit net: 57.014 lei2023 · Profit net: −29.033 lei2024 · Profit net: 23.242 lei2025 · Profit net: 172.654 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 99.680 lei20212022: 253.876 lei20222023: 71.795 lei20232024: 86.545 lei20242025: 274.900 lei275 mii2025
Profit net lei
2021: 41.286 lei20212022: 57.014 lei20222023: −29.033 lei−29 mii20232024: 23.242 lei20242025: 172.654 lei173 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TAKACS CONST S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 274.900 lei în creștere față de 2024 172.654 lei în creștere față de 2024 35.975 lei în creștere față de 2024 116.905 lei 183.896 lei 265.363 lei 1
2024 86.545 lei în creștere față de 2023 23.242 lei în creștere față de 2023 32.639 lei în scădere față de 2023 — 125.348 lei 92.709 lei 1 în scădere față de 2023
2023 71.795 lei în scădere față de 2022 −29.033 lei în scădere față de 2022 36.936 lei în scădere față de 2022 — 106.403 lei 69.467 lei 2 în scădere față de 2022
2022 253.876 lei în creștere față de 2021 57.014 lei în creștere față de 2021 38.183 lei în creștere față de 2021 — 136.683 lei 98.500 lei 3
2021 99.680 lei 41.286 lei 14.668 lei — 56.154 lei 41.486 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare