TALPIRAM S.R.L.

TALPIRAM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 42701285, Nr. Reg. Com. J2020000438384. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3100 - Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice. Societatea a fost înființată la data de 30 iunie 2020. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. RÂURENI, NR.29-31, cod poștal 240475. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TALPIRAM S.R.L.
CUI
42701285
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000438384
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 iunie 2020
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. RÂURENI, NR.29-31
Cod poștal
240475
Cod CAEN
3100
Domeniu de activitate
Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice

Situații financiare

În 2025, TALPIRAM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 127.532 lei, un profit net de 5.709 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 72.970 lei2021 · Cifra de afaceri: 182.975 lei2022 · Cifra de afaceri: 217.622 lei2023 · Cifra de afaceri: 129.990 lei2024 · Cifra de afaceri: 112.580 lei2025 · Cifra de afaceri: 127.532 lei2020 · Profit net: 2.295 lei2021 · Profit net: 634 lei2022 · Profit net: 7.369 lei2023 · Profit net: 16.625 lei2024 · Profit net: −51.205 lei2025 · Profit net: 5.709 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 72.970 lei20202021: 182.975 lei20212022: 217.622 lei218 mii20222023: 129.990 lei20232024: 112.580 lei20242025: 127.532 lei128 mii2025
Profit net lei
2020: 2.295 lei20202021: 634 lei20212022: 7.369 lei20222023: 16.625 lei17 mii20232024: −51.205 lei−51 mii20242025: 5.709 lei6 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TALPIRAM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 127.532 lei în creștere față de 2024 5.709 lei în creștere față de 2024 231.537 lei în scădere față de 2024 — 213.165 lei −18.372 lei 4
2024 112.580 lei în scădere față de 2023 −51.205 lei în scădere față de 2023 279.614 lei în scădere față de 2023 — 255.533 lei −24.081 lei 4
2023 129.990 lei în scădere față de 2022 16.625 lei în creștere față de 2022 287.871 lei în creștere față de 2022 — 314.994 lei 27.123 lei 4 în creștere față de 2022
2022 217.622 lei în creștere față de 2021 7.369 lei în creștere față de 2021 227.986 lei în creștere față de 2021 — 238.484 lei 10.498 lei 3 în scădere față de 2021
2021 182.975 lei în creștere față de 2020 634 lei în scădere față de 2020 177.729 lei în creștere față de 2020 46 lei 180.812 lei 3.129 lei 4 în creștere față de 2020
2020 72.970 lei 2.295 lei 10.705 lei 139 lei 14.461 lei 2.495 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare