TALPOS CONSTRUCT S.R.L.

TALPOS CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 42535298, Nr. Reg. Com. J2020001352122. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 25 mai 2020. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, PŢA. TIMOTEI CIPARIU, NR.11, MEZANIN, BL.1B, SC.1, AP.25A, cod poștal 400191. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TALPOS CONSTRUCT S.R.L.
CUI
42535298
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020001352122
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 mai 2020
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, PŢA. TIMOTEI CIPARIU, NR.11, MEZANIN, BL.1B, SC.1, AP.25A
Cod poștal
400191
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, TALPOS CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 162.792 lei, o pierdere netă de 27.001 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii202020212023202420252020 · Cifra de afaceri: 59.708 lei2021 · Cifra de afaceri: 181.782 lei2023 · Cifra de afaceri: 205.027 lei2024 · Cifra de afaceri: 180.435 lei2025 · Cifra de afaceri: 162.792 lei2020 · Profit net: 3.057 lei2021 · Profit net: 23.637 lei2023 · Profit net: 63.334 lei2024 · Profit net: 23.854 lei2025 · Profit net: −27.001 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 59.708 lei20202021: 181.782 lei20212023: 205.027 lei205 mii20232024: 180.435 lei20242025: 162.792 lei163 mii2025
Profit net lei
2020: 3.057 lei20202021: 23.637 lei20212023: 63.334 lei63 mii20232024: 23.854 lei20242025: −27.001 lei−27 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TALPOS CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 162.792 lei în scădere față de 2024 −27.001 lei în scădere față de 2024 135.502 lei în creștere față de 2024 5.778 lei 102.923 lei −26.801 lei 2
2024 180.435 lei în scădere față de 2023 23.854 lei în scădere față de 2023 95.002 lei în scădere față de 2023 12.108 lei 106.948 lei 24.054 lei 2 în scădere față de 2023
2023 205.027 lei în creștere față de 2021 63.334 lei în creștere față de 2021 217.861 lei în creștere față de 2021 24.926 lei 251.617 lei 58.682 lei 3 în scădere față de 2021
2021 181.782 lei în creștere față de 2020 23.637 lei în creștere față de 2020 95.448 lei în creștere față de 2020 46.330 lei 76.012 lei 26.894 lei 4 în creștere față de 2020
2020 59.708 lei 3.057 lei 36.114 lei — 39.371 lei 3.257 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare