TAMAŞ CUBIC FOREST S.R.L.

TAMAŞ CUBIC FOREST S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Caraş-Severin, România. Date de identificare: CUI 40296453, Nr. Reg. Com. J2018000856116. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 12 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CARAŞ-SEVERIN, SAT CORNIŞORU COM. BĂUŢAR, CORNIŞORU, NR.2A, cod poștal 327017. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TAMAŞ CUBIC FOREST S.R.L.
CUI
40296453
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000856116
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 decembrie 2018
Județ
Caraș-Severin
Sediul social
JUD. CARAŞ-SEVERIN, SAT CORNIŞORU COM. BĂUŢAR, CORNIŞORU, NR.2A
Cod poștal
327017
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, TAMAŞ CUBIC FOREST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 623.350 lei, o pierdere netă de 164.137 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 194.790 lei2021 · Cifra de afaceri: 235.007 lei2022 · Cifra de afaceri: 467.801 lei2023 · Cifra de afaceri: 364.801 lei2024 · Cifra de afaceri: 400.334 lei2025 · Cifra de afaceri: 623.350 lei2020 · Profit net: 31.788 lei2021 · Profit net: −25.778 lei2022 · Profit net: 47.129 lei2023 · Profit net: −276.339 lei2024 · Profit net: −240.143 lei2025 · Profit net: −164.137 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 194.790 lei20202021: 235.007 lei20212022: 467.801 lei20222023: 364.801 lei20232024: 400.334 lei20242025: 623.350 lei623 mii2025
Profit net lei
2020: 31.788 lei20202021: −25.778 lei20212022: 47.129 lei47 mii20222023: −276.339 lei−276 mii20232024: −240.143 lei20242025: −164.137 lei−164 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TAMAŞ CUBIC FOREST S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 623.350 lei în creștere față de 2024 −164.137 lei în creștere față de 2024 629.952 lei în creștere față de 2024 — 1.625 lei −628.327 lei 3
2024 400.334 lei în creștere față de 2023 −240.143 lei în creștere față de 2023 504.023 lei în creștere față de 2023 829 lei 39.004 lei −464.190 lei 3 în creștere față de 2023
2023 364.801 lei în scădere față de 2022 −276.339 lei în scădere față de 2022 249.922 lei în creștere față de 2022 — 25.876 lei −224.046 lei 2
2022 467.801 lei în creștere față de 2021 47.129 lei în creștere față de 2021 25.358 lei în scădere față de 2021 — 77.651 lei 52.293 lei 2 în creștere față de 2021
2021 235.007 lei în creștere față de 2020 −25.778 lei în scădere față de 2020 27.571 lei în creștere față de 2020 — 32.735 lei 5.164 lei 1
2020 194.790 lei 31.788 lei 23.812 lei 14.468 lei 40.841 lei 31.497 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare