TANASĂ PVC S.R.L.

TANASĂ PVC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 39674865, Nr. Reg. Com. J2018001995223. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2224 - Fabricarea articolelor din material plastic pentru constructii. Societatea a fost înființată la data de 26 iulie 2018. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, ORŞ. PODU ILOAIEI, STR. 1 DECEMBRIE 1918, NR.5. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TANASĂ PVC S.R.L.
CUI
39674865
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001995223
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 iulie 2018
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, ORŞ. PODU ILOAIEI, STR. 1 DECEMBRIE 1918, NR.5
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
2224
Domeniu de activitate
Fabricarea articolelor din material plastic pentru constructii

Situații financiare

În 2025, TANASĂ PVC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 743.032 lei, un profit net de 21.981 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 63.140 lei2021 · Cifra de afaceri: 234.890 lei2022 · Cifra de afaceri: 292.966 lei2023 · Cifra de afaceri: 331.576 lei2024 · Cifra de afaceri: 464.008 lei2025 · Cifra de afaceri: 743.032 lei2019 · Profit net: −11.661 lei2020 · Profit net: −112.593 lei2021 · Profit net: −75.004 lei2022 · Profit net: 11.264 lei2023 · Profit net: 11.353 lei2024 · Profit net: 17.974 lei2025 · Profit net: 21.981 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 63.140 lei20202021: 234.890 lei20212022: 292.966 lei20222023: 331.576 lei20232024: 464.008 lei20242025: 743.032 lei743 mii2025
Profit net lei
2019: −11.661 lei20192020: −112.593 lei−113 mii20202021: −75.004 lei20212022: 11.264 lei20222023: 11.353 lei20232024: 17.974 lei20242025: 21.981 lei22 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TANASĂ PVC S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 743.032 lei în creștere față de 2024 21.981 lei în creștere față de 2024 1.082.986 lei în creștere față de 2024 101.143 lei 838.347 lei −143.496 lei 1 în scădere față de 2024
2024 464.008 lei în creștere față de 2023 17.974 lei în creștere față de 2023 964.387 lei în creștere față de 2023 129.272 lei 669.638 lei −165.477 lei 2 în scădere față de 2023
2023 331.576 lei în creștere față de 2022 11.353 lei în creștere față de 2022 961.117 lei în creștere față de 2022 107.901 lei 670.431 lei −182.785 lei 3 în scădere față de 2022
2022 292.966 lei în creștere față de 2021 11.264 lei în creștere față de 2021 878.648 lei în creștere față de 2021 116.622 lei 640.297 lei −193.718 lei 5
2021 234.890 lei în creștere față de 2020 −75.004 lei în creștere față de 2020 724.129 lei în creștere față de 2020 140.341 lei 523.175 lei −199.058 lei 5 în creștere față de 2020
2020 63.140 lei −112.593 lei în scădere față de 2019 513.075 lei în creștere față de 2019 164.060 lei 224.961 lei −124.054 lei 4
2019 — −11.661 lei 199.444 lei 187.780 lei 203 lei −11.461 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare