TĂNASE ART CONSTRUCT S.R.L.

TĂNASE ART CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Giurgiu, România. Date de identificare: CUI 42124500, Nr. Reg. Com. J2020000029526. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 20 ianuarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. GIURGIU, SAT VIERU COM. PUTINEIU, STR. PRIMĂVERII, NR.10, CAMERA 1, cod poștal 087187. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TĂNASE ART CONSTRUCT S.R.L.
CUI
42124500
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000029526
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 ianuarie 2020
Județ
Giurgiu
Sediul social
JUD. GIURGIU, SAT VIERU COM. PUTINEIU, STR. PRIMĂVERII, NR.10, CAMERA 1
Cod poștal
087187
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, TĂNASE ART CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 239.200 lei, un profit net de 93.014 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 297.953 lei2021 · Cifra de afaceri: 920.072 lei2022 · Cifra de afaceri: 715.849 lei2023 · Cifra de afaceri: 683.180 lei2024 · Cifra de afaceri: 535.735 lei2025 · Cifra de afaceri: 239.200 lei2020 · Profit net: 82.894 lei2021 · Profit net: 452.605 lei2022 · Profit net: 400.280 lei2023 · Profit net: 201.645 lei2024 · Profit net: 175.178 lei2025 · Profit net: 93.014 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 297.953 lei20202021: 920.072 lei920 mii20212022: 715.849 lei20222023: 683.180 lei20232024: 535.735 lei20242025: 239.200 lei239 mii2025
Profit net lei
2020: 82.894 lei20202021: 452.605 lei453 mii20212022: 400.280 lei20222023: 201.645 lei20232024: 175.178 lei20242025: 93.014 lei93 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TĂNASE ART CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 239.200 lei în scădere față de 2024 93.014 lei în scădere față de 2024 188.422 lei în creștere față de 2024 4.687 lei 359.654 lei 175.919 lei 2 în scădere față de 2024
2024 535.735 lei în scădere față de 2023 175.178 lei în scădere față de 2023 35.846 lei în scădere față de 2023 8.291 lei 374.352 lei 346.797 lei 5 în scădere față de 2023
2023 683.180 lei în scădere față de 2022 201.645 lei în scădere față de 2022 61.037 lei în creștere față de 2022 190 lei 302.682 lei 241.835 lei 7 în creștere față de 2022
2022 715.849 lei în scădere față de 2021 400.280 lei în scădere față de 2021 54.721 lei în scădere față de 2021 1.056 lei 473.855 lei 420.190 lei 6 în scădere față de 2021
2021 920.072 lei în creștere față de 2020 452.605 lei în creștere față de 2020 91.903 lei în creștere față de 2020 3.608 lei 592.415 lei 504.120 lei 10 în creștere față de 2020
2020 297.953 lei 82.894 lei 60.091 lei 2.655 lei 108.951 lei 51.515 lei 5

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare