TANDEM ACCOUNTING S.R.L.

Inactivă fiscal din 24 februarie 2023. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

TANDEM ACCOUNTING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38870561, Nr. Reg. Com. J40/7921/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6920 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal. Societatea a fost înființată la data de 15 februarie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, B-DUL GHE. ŞINCAI, NR.9A, CAMERA NR. 4, BL.3A, AP.8. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 24 februarie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TANDEM ACCOUNTING S.R.L.
CUI
38870561
Stare
Inactivă fiscal din 24 februarie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J40/7921/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 februarie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, B-DUL GHE. ŞINCAI, NR.9A, CAMERA NR. 4, BL.3A, AP.8
Cod CAEN
6920
Domeniu de activitate
Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal

Situații financiare

În 2024, TANDEM ACCOUNTING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de −5.080 lei, o pierdere netă de 45.854 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201820202021202320242018 · Cifra de afaceri: 14.015 lei2020 · Cifra de afaceri: 268.592 lei2021 · Cifra de afaceri: 237.908 lei2023 · Cifra de afaceri: 247.851 lei2024 · Cifra de afaceri: −5.080 lei2018 · Profit net: −2.761 lei2020 · Profit net: 255.897 lei2021 · Profit net: 165.098 lei2023 · Profit net: 168.596 lei2024 · Profit net: −45.854 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 14.015 lei20182020: 268.592 lei269 mii20202021: 237.908 lei20212023: 247.851 lei20232024: −5.080 lei−5 mii2024
Profit net lei
2018: −2.761 lei20182020: 255.897 lei256 mii20202021: 165.098 lei20212023: 168.596 lei20232024: −45.854 lei−46 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru TANDEM ACCOUNTING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 −5.080 lei în scădere față de 2023 −45.854 lei în scădere față de 2023 36.477 lei în creștere față de 2023 — 728.707 lei 679.460 lei 1 în scădere față de 2023
2023 247.851 lei în creștere față de 2021 168.596 lei în creștere față de 2021 23.435 lei în scădere față de 2021 — 748.657 lei 712.452 lei 2 în scădere față de 2021
2021 237.908 lei în scădere față de 2020 165.098 lei în scădere față de 2020 46.059 lei în creștere față de 2020 — 462.830 lei 414.388 lei 3 în creștere față de 2020
2020 268.592 lei în creștere față de 2018 255.897 lei în creștere față de 2018 15.457 lei în creștere față de 2018 — 266.048 lei 250.591 lei 1
2018 14.015 lei −2.761 lei 13.992 lei — 11.431 lei −2.561 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare