TANIA CENTER SPA S.R.L.

TANIA CENTER SPA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 40983180, Nr. Reg. Com. J13/1578/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9604 - Activitati de intretinere corporala. Societatea a fost înființată la data de 15 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, SAT LUMINA COM. LUMINA, STR. 22 DECEMBRIE 1989, NR.153, 10 METRI PATRATI. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TANIA CENTER SPA S.R.L.
CUI
40983180
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J13/1578/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 aprilie 2019
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, SAT LUMINA COM. LUMINA, STR. 22 DECEMBRIE 1989, NR.153, 10 METRI PATRATI
Cod CAEN
9604
Domeniu de activitate
Activitati de intretinere corporala

Situații financiare

În 2025, TANIA CENTER SPA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 20.300 lei, un profit net de 23 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 39.586 lei2020 · Cifra de afaceri: 42.706 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 3.700 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.800 lei2024 · Cifra de afaceri: 19.500 lei2025 · Cifra de afaceri: 20.300 lei2019 · Profit net: −4.762 lei2020 · Profit net: −8.633 lei2021 · Profit net: −4.182 lei2022 · Profit net: −5.155 lei2023 · Profit net: −10.525 lei2024 · Profit net: 1.424 lei2025 · Profit net: 23 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 39.586 lei20192020: 42.706 lei43 mii20202021: 2.000 lei20212022: 3.700 lei20222023: 1.800 lei20232024: 19.500 lei20242025: 20.300 lei20 mii2025
Profit net lei
2019: −4.762 lei20192020: −8.633 lei20202021: −4.182 lei20212022: −5.155 lei20222023: −10.525 lei−11 mii20232024: 1.424 lei1 mii20242025: 23 lei232025
Indicatori financiari pe ani pentru TANIA CENTER SPA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 20.300 lei în creștere față de 2024 23 lei în scădere față de 2024 60.231 lei în creștere față de 2024 16.761 lei 11.861 lei −31.609 lei —
2024 19.500 lei în creștere față de 2023 1.424 lei în creștere față de 2023 57.780 lei în scădere față de 2023 11.282 lei 14.866 lei −31.632 lei —
2023 1.800 lei în scădere față de 2022 −10.525 lei în scădere față de 2022 57.871 lei în creștere față de 2022 10.230 lei 14.584 lei −33.057 lei —
2022 3.700 lei în creștere față de 2021 −5.155 lei în scădere față de 2021 28.305 lei în creștere față de 2021 5.190 lei 583 lei −22.532 lei 0 în scădere față de 2021
2021 2.000 lei în scădere față de 2020 −4.182 lei în creștere față de 2020 27.192 lei în creștere față de 2020 6.487 lei 3.328 lei −17.377 lei 1 în scădere față de 2020
2020 42.706 lei în creștere față de 2019 −8.633 lei în scădere față de 2019 26.150 lei în creștere față de 2019 — 12.955 lei −13.195 lei 2
2019 39.586 lei −4.762 lei 15.415 lei — 10.853 lei −4.562 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare