TANIA RAUL S.R.L.

TANIA RAUL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bistriţa-Năsăud, România. Date de identificare: CUI 42155906, Nr. Reg. Com. J06/63/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5611 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 27 ianuarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. MIHAI EMINESCU, NR.2, ET.P, cod poștal 420058. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TANIA RAUL S.R.L.
CUI
42155906
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J06/63/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 ianuarie 2020
Județ
Bistrița-Năsăud
Sediul social
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. MIHAI EMINESCU, NR.2, ET.P
Cod poștal
420058
Cod CAEN
5611
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2024, TANIA RAUL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 554.793 lei, un profit net de 60.875 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 162.237 lei2021 · Cifra de afaceri: 309.458 lei2022 · Cifra de afaceri: 308.958 lei2023 · Cifra de afaceri: 432.202 lei2024 · Cifra de afaceri: 554.793 lei2020 · Profit net: −7.453 lei2021 · Profit net: 26.964 lei2022 · Profit net: 25.614 lei2023 · Profit net: 54.085 lei2024 · Profit net: 60.875 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 162.237 lei20202021: 309.458 lei20212022: 308.958 lei20222023: 432.202 lei20232024: 554.793 lei555 mii2024
Profit net lei
2020: −7.453 lei−7 mii20202021: 26.964 lei20212022: 25.614 lei20222023: 54.085 lei20232024: 60.875 lei61 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru TANIA RAUL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 554.793 lei în creștere față de 2023 60.875 lei în creștere față de 2023 53.757 lei în scădere față de 2023 — 207.902 lei 154.145 lei 3 în creștere față de 2023
2023 432.202 lei în creștere față de 2022 54.085 lei în creștere față de 2022 71.034 lei în creștere față de 2022 — 170.443 lei 99.409 lei 2 în scădere față de 2022
2022 308.958 lei în scădere față de 2021 25.614 lei în scădere față de 2021 60.155 lei în creștere față de 2021 — 105.480 lei 45.325 lei 3
2021 309.458 lei în creștere față de 2020 26.964 lei în creștere față de 2020 23.480 lei în creștere față de 2020 — 43.191 lei 19.711 lei 3 în creștere față de 2020
2020 162.237 lei −7.453 lei 17.127 lei — 9.874 lei −7.253 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare