TANYDAV MED SRL

TANYDAV MED SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 36843129, Nr. Reg. Com. J26/1571/2016. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 15 decembrie 2016. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. REGHIN, STR. BĂII, NR.11, cod poștal 545300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TANYDAV MED SRL
CUI
36843129
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/1571/2016
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 decembrie 2016
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. REGHIN, STR. BĂII, NR.11
Cod poștal
545300
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, TANYDAV MED SRL a raportat o cifră de afaceri de 88.873 lei, un profit net de 51.471 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii100 mii2017201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 36.554 lei2019 · Cifra de afaceri: 2.520 lei2020 · Cifra de afaceri: 18.243 lei2021 · Cifra de afaceri: 28.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 67.395 lei2023 · Cifra de afaceri: 64.322 lei2024 · Cifra de afaceri: 69.498 lei2025 · Cifra de afaceri: 88.873 lei2017 · Profit net: 0 lei2018 · Profit net: 26.116 lei2019 · Profit net: −1.572 lei2020 · Profit net: 12.313 lei2021 · Profit net: 17.136 lei2022 · Profit net: 60.569 lei2023 · Profit net: 40.761 lei2024 · Profit net: 53.178 lei2025 · Profit net: 51.471 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 36.554 lei'182019: 2.520 lei'192020: 18.243 lei'202021: 28.000 lei'212022: 67.395 lei'222023: 64.322 lei'232024: 69.498 lei'242025: 88.873 lei89 mii'25
Profit net lei
2017: 0 lei'172018: 26.116 lei'182019: −1.572 lei−2 mii'192020: 12.313 lei'202021: 17.136 lei'212022: 60.569 lei61 mii'222023: 40.761 lei'232024: 53.178 lei'242025: 51.471 lei51 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru TANYDAV MED SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 88.873 lei în creștere față de 2024 51.471 lei în scădere față de 2024 6.358 lei în creștere față de 2024 — 102.577 lei 96.219 lei 1
2024 69.498 lei în creștere față de 2023 53.178 lei în creștere față de 2023 4.535 lei în scădere față de 2023 — 159.083 lei 154.548 lei 1
2023 64.322 lei în scădere față de 2022 40.761 lei în scădere față de 2022 6.679 lei în scădere față de 2022 — 108.049 lei 101.370 lei 1
2022 67.395 lei în creștere față de 2021 60.569 lei în creștere față de 2021 109.932 lei în creștere față de 2021 — 170.541 lei 60.609 lei 1
2021 28.000 lei în creștere față de 2020 17.136 lei în creștere față de 2020 17.173 lei în creștere față de 2020 — 104.016 lei 86.843 lei 1
2020 18.243 lei în creștere față de 2019 12.313 lei în creștere față de 2019 12.698 lei în creștere față de 2019 — 82.405 lei 69.707 lei 1
2019 2.520 lei în scădere față de 2018 −1.572 lei în scădere față de 2018 8.022 lei în creștere față de 2018 — 32.656 lei 24.634 lei 1
2018 36.554 lei 26.116 lei în creștere față de 2017 4.331 lei în creștere față de 2017 — 30.487 lei 26.156 lei 1
2017 — 0 lei 0 lei — — 0 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.