TARAD SUPREM TAXI S.R.L.

TARAD SUPREM TAXI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 39297900, Nr. Reg. Com. J12/1818/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4932 - Transporturi cu taxiuri. Societatea a fost înființată la data de 7 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MEHEDINŢI, NR.61-63, BL.C8, SC.1, ET.6, AP.38, cod poștal 400685. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TARAD SUPREM TAXI S.R.L.
CUI
39297900
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/1818/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 mai 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MEHEDINŢI, NR.61-63, BL.C8, SC.1, ET.6, AP.38
Cod poștal
400685
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4932
Domeniu de activitate
Transporturi cu taxiuri

Situații financiare

În 2025, TARAD SUPREM TAXI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.521 lei, o pierdere netă de 149.462 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 59.306 lei2019 · Cifra de afaceri: 95.103 lei2020 · Cifra de afaceri: 52.415 lei2021 · Cifra de afaceri: 120.238 lei2022 · Cifra de afaceri: 286.635 lei2023 · Cifra de afaceri: 442.639 lei2024 · Cifra de afaceri: 281.416 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.521 lei2018 · Profit net: 31.702 lei2019 · Profit net: 32.828 lei2020 · Profit net: 16.203 lei2021 · Profit net: 26.191 lei2022 · Profit net: 67.668 lei2023 · Profit net: 162.456 lei2024 · Profit net: −43.689 lei2025 · Profit net: −149.462 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 59.306 lei'182019: 95.103 lei'192020: 52.415 lei'202021: 120.238 lei'212022: 286.635 lei'222023: 442.639 lei443 mii'232024: 281.416 lei'242025: 2.521 lei3 mii'25
Profit net lei
2018: 31.702 lei'182019: 32.828 lei'192020: 16.203 lei'202021: 26.191 lei'212022: 67.668 lei'222023: 162.456 lei162 mii'232024: −43.689 lei'242025: −149.462 lei−149 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru TARAD SUPREM TAXI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.521 lei în scădere față de 2024 −149.462 lei în scădere față de 2024 18.466 lei în scădere față de 2024 1.620 lei 160.944 lei 144.098 lei 1 în scădere față de 2024
2024 281.416 lei în scădere față de 2023 −43.689 lei în scădere față de 2023 35.479 lei în scădere față de 2023 109.535 lei 219.503 lei 293.559 lei 2
2023 442.639 lei în creștere față de 2022 162.456 lei în creștere față de 2022 38.317 lei în creștere față de 2022 36.783 lei 338.783 lei 337.249 lei 2 în scădere față de 2022
2022 286.635 lei în creștere față de 2021 67.668 lei în creștere față de 2021 33.215 lei în creștere față de 2021 — 208.007 lei 174.792 lei 3 în creștere față de 2021
2021 120.238 lei în creștere față de 2020 26.191 lei în creștere față de 2020 13.547 lei în creștere față de 2020 133 lei 120.538 lei 107.124 lei 1
2020 52.415 lei în scădere față de 2019 16.203 lei în scădere față de 2019 5.471 lei în scădere față de 2019 1.733 lei 84.671 lei 80.933 lei 1
2019 95.103 lei în creștere față de 2018 32.828 lei în creștere față de 2018 7.013 lei în creștere față de 2018 3.333 lei 68.410 lei 64.730 lei 1
2018 59.306 lei 31.702 lei 2.022 lei — 33.924 lei 31.902 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare