TASANDSIL S.R.L.

TASANDSIL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vaslui, România. Date de identificare: CUI 40347026, Nr. Reg. Com. J2018000920376. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5911 - Activitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune. Societatea a fost înființată la data de 21 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. VASLUI, MUN. VASLUI, STR. VASILE LUPU, BL.444, SC.B, ET.1, AP.7. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TASANDSIL S.R.L.
CUI
40347026
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000920376
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 decembrie 2018
Județ
Vaslui
Sediul social
JUD. VASLUI, MUN. VASLUI, STR. VASILE LUPU, BL.444, SC.B, ET.1, AP.7
Cod CAEN
5911
Domeniu de activitate
Activitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune

Situații financiare

În 2025, TASANDSIL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 99.798 lei, o pierdere netă de 62.067 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 18.680 lei2020 · Cifra de afaceri: 175.702 lei2021 · Cifra de afaceri: 157.710 lei2022 · Cifra de afaceri: 146.095 lei2023 · Cifra de afaceri: 125.505 lei2024 · Cifra de afaceri: 358.220 lei2025 · Cifra de afaceri: 99.798 lei2019 · Profit net: 13.128 lei2020 · Profit net: 96.928 lei2021 · Profit net: 28.276 lei2022 · Profit net: 2.498 lei2023 · Profit net: −39.620 lei2024 · Profit net: 197.247 lei2025 · Profit net: −62.067 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 18.680 lei20192020: 175.702 lei20202021: 157.710 lei20212022: 146.095 lei20222023: 125.505 lei20232024: 358.220 lei358 mii20242025: 99.798 lei100 mii2025
Profit net lei
2019: 13.128 lei20192020: 96.928 lei20202021: 28.276 lei20212022: 2.498 lei20222023: −39.620 lei20232024: 197.247 lei197 mii20242025: −62.067 lei−62 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TASANDSIL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 99.798 lei în scădere față de 2024 −62.067 lei în scădere față de 2024 111.625 lei în scădere față de 2024 107.900 lei 229.204 lei 225.479 lei 1
2024 358.220 lei în creștere față de 2023 197.247 lei în creștere față de 2023 133.100 lei în creștere față de 2023 182.887 lei 248.871 lei 298.658 lei 1 în scădere față de 2023
2023 125.505 lei în scădere față de 2022 −39.620 lei în scădere față de 2022 20.676 lei în creștere față de 2022 51.741 lei 70.345 lei 101.410 lei 2 în creștere față de 2022
2022 146.095 lei în scădere față de 2021 2.498 lei în scădere față de 2021 7.260 lei în scădere față de 2021 65.572 lei 82.718 lei 141.030 lei 1
2021 157.710 lei în scădere față de 2020 28.276 lei în scădere față de 2020 22.689 lei în scădere față de 2020 86.649 lei 74.572 lei 138.532 lei 1
2020 175.702 lei în creștere față de 2019 96.928 lei în creștere față de 2019 69.119 lei în creștere față de 2019 98.870 lei 80.505 lei 110.256 lei 1
2019 18.680 lei 13.128 lei 8.860 lei 5.260 lei 16.928 lei 13.328 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare