TASTE4STORIES S.R.L.

TASTE4STORIES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 41267936, Nr. Reg. Com. J2019002655239. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5611 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 13 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT PETREŞTI COM. CORBEANCA, STR. RADARULUI, NR.11 I. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TASTE4STORIES S.R.L.
CUI
41267936
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002655239
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 iunie 2019
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT PETREŞTI COM. CORBEANCA, STR. RADARULUI, NR.11 I
Cod CAEN
5611
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2025, TASTE4STORIES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 213.657 lei, o pierdere netă de 535.729 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 467.607 lei2020 · Cifra de afaceri: 457.933 lei2021 · Cifra de afaceri: 27.407 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.243.377 lei2025 · Cifra de afaceri: 213.657 lei2019 · Profit net: −117.943 lei2020 · Profit net: 14.981 lei2021 · Profit net: −127.763 lei2022 · Profit net: 459.859 lei2023 · Profit net: −65.496 lei2024 · Profit net: −89.268 lei2025 · Profit net: −535.729 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 467.607 lei20192020: 457.933 lei20202021: 27.407 lei20212022: 1.243.377 lei1,2 mil.20222025: 213.657 lei214 mii2025
Profit net lei
2019: −117.943 lei20192020: 14.981 lei20202021: −127.763 lei20212022: 459.859 lei460 mii20222023: −65.496 lei20232024: −89.268 lei20242025: −535.729 lei−536 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TASTE4STORIES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 213.657 lei −535.729 lei în scădere față de 2024 1.077.527 lei în creștere față de 2024 — 616.369 lei −461.158 lei 3 în creștere față de 2024
2024 — −89.268 lei în scădere față de 2023 100.850 lei în scădere față de 2023 — 175.421 lei 74.571 lei 1
2023 — −65.496 lei în scădere față de 2022 203.347 lei în creștere față de 2022 21.725 lei 345.461 lei 163.839 lei 1 în scădere față de 2022
2022 1.243.377 lei în creștere față de 2021 459.859 lei în creștere față de 2021 189.398 lei în scădere față de 2021 74.164 lei 344.568 lei 229.334 lei 2 în creștere față de 2021
2021 27.407 lei în scădere față de 2020 −127.763 lei în scădere față de 2020 350.409 lei în creștere față de 2020 — 119.884 lei −230.525 lei 1 în scădere față de 2020
2020 457.933 lei în scădere față de 2019 14.981 lei în creștere față de 2019 116.482 lei în scădere față de 2019 — 13.720 lei −102.762 lei 4
2019 467.607 lei −117.943 lei 280.283 lei — 162.540 lei −117.743 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare