TAVI & DENNIS LOG S.R.L.

TAVI & DENNIS LOG S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38762837, Nr. Reg. Com. J40/1142/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4619 - Intermedieri in comertul cu produse diverse. Societatea a fost înființată la data de 30 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. ALMAŞU MARE, NR.11, PARTER, CAMERA 2, BL.56, SC.1, AP.1, cod poștal 040954. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TAVI & DENNIS LOG S.R.L.
CUI
38762837
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/1142/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 ianuarie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. ALMAŞU MARE, NR.11, PARTER, CAMERA 2, BL.56, SC.1, AP.1
Cod poștal
040954
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4619
Domeniu de activitate
Intermedieri in comertul cu produse diverse

Situații financiare

În 2025, TAVI & DENNIS LOG S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 156.850 lei, un profit net de 42.252 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20182019202020212023202420252018 · Cifra de afaceri: 3.958 lei2019 · Cifra de afaceri: 32.363 lei2020 · Cifra de afaceri: 31.886 lei2021 · Cifra de afaceri: 39.591 lei2024 · Cifra de afaceri: 72.150 lei2025 · Cifra de afaceri: 156.850 lei2018 · Profit net: −2.635 lei2019 · Profit net: 13.239 lei2020 · Profit net: 8.553 lei2021 · Profit net: 36.239 lei2023 · Profit net: −2.188 lei2024 · Profit net: 50.025 lei2025 · Profit net: 42.252 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 3.958 lei20182019: 32.363 lei20192020: 31.886 lei20202021: 39.591 lei20212024: 72.150 lei20242025: 156.850 lei157 mii2025
Profit net lei
2018: −2.635 lei−3 mii20182019: 13.239 lei20192020: 8.553 lei20202021: 36.239 lei20212023: −2.188 lei20232024: 50.025 lei50 mii20242025: 42.252 lei42 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TAVI & DENNIS LOG S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 156.850 lei în creștere față de 2024 42.252 lei în scădere față de 2024 9.428 lei în scădere față de 2024 912 lei 51.241 lei 42.725 lei —
2024 72.150 lei 50.025 lei în creștere față de 2023 10.821 lei în scădere față de 2023 3.099 lei 125.196 lei 117.474 lei —
2023 — −2.188 lei în scădere față de 2021 11.836 lei în creștere față de 2021 5.287 lei 73.997 lei 67.448 lei —
2021 39.591 lei în creștere față de 2020 36.239 lei în creștere față de 2020 11.334 lei în creștere față de 2020 9.663 lei 57.267 lei 55.596 lei —
2020 31.886 lei în scădere față de 2019 8.553 lei în scădere față de 2019 10.170 lei în creștere față de 2019 11.851 lei 17.676 lei 19.357 lei —
2019 32.363 lei în creștere față de 2018 13.239 lei în creștere față de 2018 9.394 lei în scădere față de 2018 14.075 lei 6.123 lei 10.804 lei —
2018 3.958 lei −2.635 lei 22.083 lei 16.353 lei 3.295 lei −2.435 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare