TAVITEX FASHION S.R.L.

TAVITEX FASHION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 39765629, Nr. Reg. Com. J2018001660299. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7020 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal. Societatea a fost înființată la data de 21 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, SAT BLEJOI COM. BLEJOI, BLEJOI, NR.936, cod poștal 107070. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TAVITEX FASHION S.R.L.
CUI
39765629
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001660299
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 august 2018
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, SAT BLEJOI COM. BLEJOI, BLEJOI, NR.936
Cod poștal
107070
Cod CAEN
7020
Domeniu de activitate
Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal

Situații financiare

În 2025, TAVITEX FASHION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.000 lei, un profit net de 677 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 518.008 lei2019 · Cifra de afaceri: 2.621.043 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.828.533 lei2021 · Cifra de afaceri: 4.456 lei2022 · Cifra de afaceri: 33.871 lei2023 · Cifra de afaceri: 17.000 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.500 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.000 lei2018 · Profit net: 543 lei2019 · Profit net: 111.896 lei2020 · Profit net: −66.602 lei2021 · Profit net: −26.418 lei2022 · Profit net: −18.963 lei2023 · Profit net: 1.330 lei2024 · Profit net: 496 lei2025 · Profit net: 677 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 518.008 lei'182019: 2.621.043 lei2,6 mil.'192020: 1.828.533 lei'202021: 4.456 lei'212022: 33.871 lei'222023: 17.000 lei'232024: 1.500 lei'242025: 2.000 lei2 mii'25
Profit net lei
2018: 543 lei'182019: 111.896 lei112 mii'192020: −66.602 lei−67 mii'202021: −26.418 lei'212022: −18.963 lei'222023: 1.330 lei'232024: 496 lei'242025: 677 lei677'25
Indicatori financiari pe ani pentru TAVITEX FASHION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.000 lei în creștere față de 2024 677 lei în creștere față de 2024 80.392 lei în creștere față de 2024 250 lei 83.302 lei 3.160 lei 0
2024 1.500 lei în scădere față de 2023 496 lei în scădere față de 2023 80.333 lei în scădere față de 2023 67 lei 82.749 lei 2.483 lei 0
2023 17.000 lei în scădere față de 2022 1.330 lei în creștere față de 2022 83.453 lei în scădere față de 2022 — 85.440 lei 1.987 lei 0 în scădere față de 2022
2022 33.871 lei în creștere față de 2021 −18.963 lei în creștere față de 2021 179.791 lei în creștere față de 2021 — 180.447 lei 656 lei 1
2021 4.456 lei în scădere față de 2020 −26.418 lei în creștere față de 2020 99.164 lei în scădere față de 2020 — 118.783 lei 19.619 lei 1 în scădere față de 2020
2020 1.828.533 lei în scădere față de 2019 −66.602 lei în scădere față de 2019 109.510 lei în scădere față de 2019 — 155.547 lei 46.037 lei 64 în scădere față de 2019
2019 2.621.043 lei în creștere față de 2018 111.896 lei în creștere față de 2018 487.960 lei în creștere față de 2018 — 600.599 lei 112.639 lei 113 în creștere față de 2018
2018 518.008 lei 543 lei 189.298 lei — 190.041 lei 743 lei 96

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare