TEAM DAV TRANS S.R.L.

TEAM DAV TRANS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Giurgiu, România. Date de identificare: CUI 43325227, Nr. Reg. Com. J2020000911526. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 12 noiembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. GIURGIU, SAT PUIENI COM. PRUNDU, STR. PRINCIPALĂ, NR.129, CAMERA 1, cod poștal 087181. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TEAM DAV TRANS S.R.L.
CUI
43325227
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000911526
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 noiembrie 2020
Județ
Giurgiu
Sediul social
JUD. GIURGIU, SAT PUIENI COM. PRUNDU, STR. PRINCIPALĂ, NR.129, CAMERA 1
Cod poștal
087181
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2024, TEAM DAV TRANS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.263.392 lei, un profit net de 304.086 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2021202220242021 · Cifra de afaceri: 379.054 lei2022 · Cifra de afaceri: 594.776 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.263.392 lei2021 · Profit net: 42.249 lei2022 · Profit net: 171.050 lei2024 · Profit net: 304.086 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 379.054 lei20212022: 594.776 lei20222024: 1.263.392 lei1,3 mil.2024
Profit net lei
2021: 42.249 lei20212022: 171.050 lei20222024: 304.086 lei304 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru TEAM DAV TRANS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 1.263.392 lei în creștere față de 2022 304.086 lei în creștere față de 2022 75.631 lei în creștere față de 2022 129.930 lei 495.199 lei 549.498 lei 2
2022 594.776 lei în creștere față de 2021 171.050 lei în creștere față de 2021 31.873 lei în creștere față de 2021 65.913 lei 137.459 lei 171.499 lei 2 în creștere față de 2021
2021 379.054 lei 42.249 lei 25.491 lei — 67.740 lei 42.249 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare