TECH EDUCATION S.R.L.

TECH EDUCATION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 41152367, Nr. Reg. Com. J2019001126321. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4933 - Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor). Societatea a fost înființată la data de 22 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. PLUGARILOR, NR.2, SC.D, AP.63, cod poștal 550393. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TECH EDUCATION S.R.L.
CUI
41152367
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001126321
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 mai 2019
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. PLUGARILOR, NR.2, SC.D, AP.63
Cod poștal
550393
Cod CAEN
4933
Domeniu de activitate
Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor)

Situații financiare

În 2025, TECH EDUCATION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 22.957 lei, un profit net de 4.231 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
010 mii20 mii30 mii40 mii2019202020222023202420252019 · Cifra de afaceri: 15.001 lei2020 · Cifra de afaceri: 13.677 lei2023 · Cifra de afaceri: 28.252 lei2024 · Cifra de afaceri: 32.138 lei2025 · Cifra de afaceri: 22.957 lei2019 · Profit net: 3.504 lei2020 · Profit net: 2.684 lei2022 · Profit net: 0 lei2023 · Profit net: 11.181 lei2024 · Profit net: 11.258 lei2025 · Profit net: 4.231 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 15.001 lei20192020: 13.677 lei20202023: 28.252 lei20232024: 32.138 lei32 mii20242025: 22.957 lei23 mii2025
Profit net lei
2019: 3.504 lei20192020: 2.684 lei20202022: 0 lei20222023: 11.181 lei20232024: 11.258 lei11 mii20242025: 4.231 lei4 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TECH EDUCATION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 22.957 lei în scădere față de 2024 4.231 lei în scădere față de 2024 5.585 lei în scădere față de 2024 1.397 lei 31.705 lei 27.517 lei 1
2024 32.138 lei în creștere față de 2023 11.258 lei în creștere față de 2023 5.619 lei în scădere față de 2023 2.147 lei 26.758 lei 23.286 lei 1
2023 28.252 lei 11.181 lei în creștere față de 2022 6.341 lei în scădere față de 2022 2.897 lei 15.472 lei 12.028 lei 1
2022 — 0 lei în scădere față de 2020 8.154 lei în creștere față de 2020 397 lei 8.604 lei 847 lei —
2020 13.677 lei în scădere față de 2019 2.684 lei în scădere față de 2019 2.733 lei în scădere față de 2019 397 lei 8.724 lei 6.388 lei —
2019 15.001 lei 3.504 lei 9.819 lei 397 lei 13.126 lei 3.704 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare