TECH PERFORMANCE S.R.L.

TECH PERFORMANCE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 41974201, Nr. Reg. Com. J2019001920334. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9531 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 2 decembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. GRIGORE ALEX. GHICA, NR.120A. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TECH PERFORMANCE S.R.L.
CUI
41974201
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001920334
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 decembrie 2019
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. GRIGORE ALEX. GHICA, NR.120A
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9531
Domeniu de activitate
Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.

Situații financiare

În 2025, TECH PERFORMANCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 317.802 lei, o pierdere netă de 27.788 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 261 lei2020 · Cifra de afaceri: 35.860 lei2021 · Cifra de afaceri: 82.424 lei2022 · Cifra de afaceri: 290.556 lei2023 · Cifra de afaceri: 419.338 lei2024 · Cifra de afaceri: 383.787 lei2025 · Cifra de afaceri: 317.802 lei2019 · Profit net: 110 lei2020 · Profit net: −19.654 lei2021 · Profit net: 2.538 lei2022 · Profit net: 3.491 lei2023 · Profit net: −833 lei2024 · Profit net: −51.843 lei2025 · Profit net: −27.788 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 261 lei20192020: 35.860 lei20202021: 82.424 lei20212022: 290.556 lei20222023: 419.338 lei419 mii20232024: 383.787 lei20242025: 317.802 lei318 mii2025
Profit net lei
2019: 110 lei20192020: −19.654 lei20202021: 2.538 lei20212022: 3.491 lei3 mii20222023: −833 lei20232024: −51.843 lei−52 mii20242025: −27.788 lei−28 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TECH PERFORMANCE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 317.802 lei în scădere față de 2024 −27.788 lei în creștere față de 2024 113.462 lei în creștere față de 2024 3.641 lei 16.042 lei −93.779 lei 3 în scădere față de 2024
2024 383.787 lei în scădere față de 2023 −51.843 lei în scădere față de 2023 89.962 lei în creștere față de 2023 6.349 lei 17.622 lei −65.991 lei 4
2023 419.338 lei în creștere față de 2022 −833 lei în scădere față de 2022 78.274 lei în creștere față de 2022 9.056 lei 55.070 lei −14.148 lei 4
2022 290.556 lei în creștere față de 2021 3.491 lei în creștere față de 2021 44.149 lei în creștere față de 2021 12.105 lei 18.729 lei −13.315 lei 4 în creștere față de 2021
2021 82.424 lei în creștere față de 2020 2.538 lei în creștere față de 2020 30.953 lei în creștere față de 2020 0 lei 14.147 lei −16.806 lei 1
2020 35.860 lei în creștere față de 2019 −19.654 lei în scădere față de 2019 29.948 lei în creștere față de 2019 727 lei 9.877 lei −19.344 lei 1
2019 261 lei 110 lei 2.155 lei 147 lei 2.318 lei 310 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare