TECH SOLUTIONS & EQUIPMENTS S.R.L.

TECH SOLUTIONS & EQUIPMENTS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 43358151, Nr. Reg. Com. J2020015930400. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 20 noiembrie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, BLD METALURGIEI, NR.78, PARTER. CLADIREA C 12/1/2/1/1 .- ANEXA TEHNICO-SOCIALA LA HALA PRINCIPALA, cod poștal 041836. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TECH SOLUTIONS & EQUIPMENTS S.R.L.
CUI
43358151
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020015930400
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 noiembrie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, BLD METALURGIEI, NR.78, PARTER. CLADIREA C 12/1/2/1/1 .- ANEXA TEHNICO-SOCIALA LA HALA PRINCIPALA
Cod poștal
041836
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, TECH SOLUTIONS & EQUIPMENTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.663.560 lei, un profit net de 4.151 lei și un număr mediu de 10 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
05,0 mil.10,0 mil.15,0 mil.20,0 mil.25,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 5.362 lei2021 · Cifra de afaceri: 4.722.442 lei2022 · Cifra de afaceri: 4.936.152 lei2023 · Cifra de afaceri: 23.232.051 lei2024 · Cifra de afaceri: 20.923.696 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.663.560 lei2020 · Profit net: 2.869 lei2021 · Profit net: 4.211.287 lei2022 · Profit net: 3.718.587 lei2023 · Profit net: 17.803 lei2024 · Profit net: 23.750 lei2025 · Profit net: 4.151 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 5.362 lei20202021: 4.722.442 lei20212022: 4.936.152 lei20222023: 23.232.051 lei23,2 mil.20232024: 20.923.696 lei20242025: 1.663.560 lei1,7 mil.2025
Profit net lei
2020: 2.869 lei20202021: 4.211.287 lei4,2 mil.20212022: 3.718.587 lei20222023: 17.803 lei20232024: 23.750 lei20242025: 4.151 lei4 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TECH SOLUTIONS & EQUIPMENTS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.663.560 lei în scădere față de 2024 4.151 lei în scădere față de 2024 9.754.313 lei în scădere față de 2024 — 11.841.746 lei 2.088.121 lei 10 în scădere față de 2024
2024 20.923.696 lei în scădere față de 2023 23.750 lei în creștere față de 2023 12.259.704 lei în creștere față de 2023 — 14.330.523 lei 2.083.970 lei 42 în scădere față de 2023
2023 23.232.051 lei în creștere față de 2022 17.803 lei în scădere față de 2022 6.153.258 lei în creștere față de 2022 — 9.895.006 lei 3.741.782 lei 70 în creștere față de 2022
2022 4.936.152 lei în creștere față de 2021 3.718.587 lei în scădere față de 2021 458.581 lei în scădere față de 2021 — 4.562.830 lei 4.104.249 lei 3 în creștere față de 2021
2021 4.722.442 lei în creștere față de 2020 4.211.287 lei în creștere față de 2020 986.209 lei în creștere față de 2020 — 5.198.896 lei 4.214.356 lei 1
2020 5.362 lei 2.869 lei 2.646 lei — 5.715 lei 3.069 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare