TEHNIC ASIST STUDIO S.R.L.

TEHNIC ASIST STUDIO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 42346019, Nr. Reg. Com. J33/290/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7111 - Activitati de arhitectura. Societatea a fost înființată la data de 2 martie 2020. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, BLD. GEORGE ENESCU, NR.46, BL.T95, SC.C, AP.13, cod poștal 720247. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TEHNIC ASIST STUDIO S.R.L.
CUI
42346019
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J33/290/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 martie 2020
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, BLD. GEORGE ENESCU, NR.46, BL.T95, SC.C, AP.13
Cod poștal
720247
Cod CAEN
7111
Domeniu de activitate
Activitati de arhitectura

Situații financiare

În 2025, TEHNIC ASIST STUDIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 54.550 lei, o pierdere netă de 107.940 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 250.270 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.025.079 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.780.141 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.420.525 lei2024 · Cifra de afaceri: 310.280 lei2025 · Cifra de afaceri: 54.550 lei2020 · Profit net: 28.014 lei2021 · Profit net: 43.621 lei2022 · Profit net: 236.400 lei2023 · Profit net: 273.634 lei2024 · Profit net: 2.968 lei2025 · Profit net: −107.940 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 250.270 lei20202021: 1.025.079 lei20212022: 1.780.141 lei20222023: 2.420.525 lei2,4 mil.20232024: 310.280 lei20242025: 54.550 lei55 mii2025
Profit net lei
2020: 28.014 lei20202021: 43.621 lei20212022: 236.400 lei20222023: 273.634 lei274 mii20232024: 2.968 lei20242025: −107.940 lei−108 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TEHNIC ASIST STUDIO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 54.550 lei în scădere față de 2024 −107.940 lei în scădere față de 2024 58.300 lei în scădere față de 2024 — 61.863 lei 3.563 lei 1
2024 310.280 lei în scădere față de 2023 2.968 lei în scădere față de 2023 341.894 lei în creștere față de 2023 70.604 lei 352.777 lei 81.487 lei 1 în scădere față de 2023
2023 2.420.525 lei în creștere față de 2022 273.634 lei în creștere față de 2022 0 lei în scădere față de 2022 6.332 lei 575.536 lei 581.868 lei 9 în creștere față de 2022
2022 1.780.141 lei în creștere față de 2021 236.400 lei în creștere față de 2021 37.732 lei în creștere față de 2021 — 345.967 lei 308.235 lei 8 în creștere față de 2021
2021 1.025.079 lei în creștere față de 2020 43.621 lei în creștere față de 2020 23.666 lei în creștere față de 2020 — 95.501 lei 71.835 lei 7 în creștere față de 2020
2020 250.270 lei 28.014 lei 19.353 lei — 47.567 lei 28.214 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare