TEHNICVLOG MEDIA S.R.L.

TEHNICVLOG MEDIA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42262201, Nr. Reg. Com. J2020002087409. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6210 - Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca. Societatea a fost înființată la data de 14 februarie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, DRM BINELUI, NR.7-9, BL.2, ET.5, AP.64. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TEHNICVLOG MEDIA S.R.L.
CUI
42262201
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020002087409
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 februarie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, DRM BINELUI, NR.7-9, BL.2, ET.5, AP.64
Cod CAEN
6210
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca

Situații financiare

În 2025, TEHNICVLOG MEDIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 110.907 lei, un profit net de 36.486 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 265.550 lei2021 · Cifra de afaceri: 48.028 lei2022 · Cifra de afaceri: 119.995 lei2023 · Cifra de afaceri: 34.054 lei2024 · Cifra de afaceri: 58.277 lei2025 · Cifra de afaceri: 110.907 lei2020 · Profit net: 187.773 lei2021 · Profit net: −1.575 lei2022 · Profit net: 104.571 lei2023 · Profit net: 6.900 lei2024 · Profit net: −64.275 lei2025 · Profit net: 36.486 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 265.550 lei266 mii20202021: 48.028 lei20212022: 119.995 lei20222023: 34.054 lei20232024: 58.277 lei20242025: 110.907 lei111 mii2025
Profit net lei
2020: 187.773 lei188 mii20202021: −1.575 lei20212022: 104.571 lei20222023: 6.900 lei20232024: −64.275 lei−64 mii20242025: 36.486 lei36 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TEHNICVLOG MEDIA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 110.907 lei în creștere față de 2024 36.486 lei în creștere față de 2024 228.047 lei în creștere față de 2024 142.616 lei 195.310 lei 109.879 lei 1
2024 58.277 lei în creștere față de 2023 −64.275 lei în scădere față de 2023 190.398 lei în creștere față de 2023 186.916 lei 76.875 lei 73.393 lei 1
2023 34.054 lei în scădere față de 2022 6.900 lei în scădere față de 2022 6.432 lei în scădere față de 2022 — 116.528 lei 110.096 lei 1
2022 119.995 lei în creștere față de 2021 104.571 lei în creștere față de 2021 16.402 lei în creștere față de 2021 — 119.598 lei 103.196 lei 1
2021 48.028 lei în scădere față de 2020 −1.575 lei în scădere față de 2020 6.819 lei în scădere față de 2020 — 193.217 lei 186.398 lei 1
2020 265.550 lei 187.773 lei 16.340 lei — 204.313 lei 187.973 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare