TEHNO ING MULTISERVICE S.R.L.

TEHNO ING MULTISERVICE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 39987439, Nr. Reg. Com. J29/2063/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3312 - Repararea masinilor. Societatea a fost înființată la data de 11 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. CAMELIEI, BL.135, ET.P, AP.22. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TEHNO ING MULTISERVICE S.R.L.
CUI
39987439
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/2063/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 octombrie 2018
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. CAMELIEI, BL.135, ET.P, AP.22
Cod CAEN
3312
Domeniu de activitate
Repararea masinilor

Situații financiare

În 2023, TEHNO ING MULTISERVICE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 95.862 lei, un profit net de 33.148 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii200 mii2018201920202021202220232018 · Cifra de afaceri: 10.190 lei2019 · Cifra de afaceri: 40.787 lei2020 · Cifra de afaceri: 89.891 lei2021 · Cifra de afaceri: 81.030 lei2022 · Cifra de afaceri: 162.066 lei2023 · Cifra de afaceri: 95.862 lei2018 · Profit net: 6.755 lei2019 · Profit net: 27.273 lei2020 · Profit net: 69.028 lei2021 · Profit net: 51.727 lei2022 · Profit net: 85.583 lei2023 · Profit net: 33.148 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 10.190 lei20182019: 40.787 lei20192020: 89.891 lei20202021: 81.030 lei20212022: 162.066 lei162 mii20222023: 95.862 lei96 mii2023
Profit net lei
2018: 6.755 lei20182019: 27.273 lei20192020: 69.028 lei20202021: 51.727 lei20212022: 85.583 lei86 mii20222023: 33.148 lei33 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru TEHNO ING MULTISERVICE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 95.862 lei în scădere față de 2022 33.148 lei în scădere față de 2022 7.533 lei în creștere față de 2022 35.811 lei 37.651 lei 67.269 lei —
2022 162.066 lei în creștere față de 2021 85.583 lei în creștere față de 2021 2.760 lei în creștere față de 2021 2.414 lei 106.442 lei 106.096 lei —
2021 81.030 lei în scădere față de 2020 51.727 lei în scădere față de 2020 609 lei în scădere față de 2020 3.809 lei 48.888 lei 52.088 lei —
2020 89.891 lei în creștere față de 2019 69.028 lei în creștere față de 2019 3.944 lei în creștere față de 2019 1.354 lei 80.846 lei 78.256 lei —
2019 40.787 lei în creștere față de 2018 27.273 lei în creștere față de 2018 984 lei în creștere față de 2018 1.979 lei 33.233 lei 34.228 lei —
2018 10.190 lei 6.755 lei 306 lei 122 lei 7.139 lei 6.955 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare