TEKNIKAS CONSTRUCT S.R.L.

TEKNIKAS CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 45162045, Nr. Reg. Com. J13/3632/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 2 noiembrie 2021. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. ION LUCA CARAGIALE, NR.60, SPAȚIU COMERCIAL, ET.PARTER, cod poștal 900224. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TEKNIKAS CONSTRUCT S.R.L.
CUI
45162045
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J13/3632/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 noiembrie 2021
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. ION LUCA CARAGIALE, NR.60, SPAȚIU COMERCIAL, ET.PARTER
Cod poștal
900224
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, TEKNIKAS CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 38.702 lei, o pierdere netă de 658.315 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.8,0 mil.202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 98.962 lei2022 · Cifra de afaceri: 5.462.791 lei2023 · Cifra de afaceri: 6.471.517 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.833.289 lei2025 · Cifra de afaceri: 38.702 lei2021 · Profit net: 68.417 lei2022 · Profit net: −816.487 lei2023 · Profit net: −752.303 lei2024 · Profit net: 1.002.631 lei2025 · Profit net: −658.315 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 98.962 lei20212022: 5.462.791 lei20222023: 6.471.517 lei6,5 mil.20232024: 2.833.289 lei20242025: 38.702 lei39 mii2025
Profit net lei
2021: 68.417 lei20212022: −816.487 lei−816 mii20222023: −752.303 lei20232024: 1.002.631 lei1,0 mil.20242025: −658.315 lei−658 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TEKNIKAS CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 38.702 lei în scădere față de 2024 −658.315 lei în scădere față de 2024 2.294.375 lei în creștere față de 2024 926.288 lei 186.387 lei −1.146.057 lei 5 în scădere față de 2024
2024 2.833.289 lei în scădere față de 2023 1.002.631 lei în creștere față de 2023 2.222.625 lei în scădere față de 2023 1.103.396 lei 595.844 lei −487.742 lei 12 în scădere față de 2023
2023 6.471.517 lei în creștere față de 2022 −752.303 lei în creștere față de 2022 3.552.711 lei în creștere față de 2022 1.475.167 lei 551.528 lei −1.490.373 lei 66 în creștere față de 2022
2022 5.462.791 lei în creștere față de 2021 −816.487 lei în scădere față de 2021 2.463.512 lei în creștere față de 2021 141.761 lei 1.567.457 lei −738.070 lei 62 în creștere față de 2021
2021 98.962 lei 68.417 lei 30.571 lei — 108.988 lei 78.417 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare