TEODORA GROUP S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 16818368, Nr. Reg. Com. J12/3548/2004. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4332 - Lucrari de tamplarie si dulgherie. Societatea a fost înființată la data de 6 octombrie 2004. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT SÂNCRAIU COM. SÂNCRAIU, NR.372, cod poștal 407515. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- TEODORA GROUP S.R.L.
- CUI
- 16818368
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/3548/2004
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 6 octombrie 2004
- Județ
- Cluj
- Sediul social
- JUD. CLUJ, SAT SÂNCRAIU COM. SÂNCRAIU, NR.372
- Cod poștal
- 407515
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4332
- Domeniu de activitate
- Lucrari de tamplarie si dulgherie
Situații financiare
În 2025, TEODORA GROUP S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei în creștere față de 2024 | 88.821 lei în creștere față de 2024 | 12.447 lei | 17.169 lei | −58.547 lei | — |
| 2024 | — | −100 lei | 88.163 lei | 12.447 lei | 16.511 lei | −58.547 lei | — |
| 2023 | — | −100 lei în scădere față de 2022 | 88.163 lei în creștere față de 2022 | 12.447 lei | 16.611 lei | −58.447 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei în creștere față de 2021 | 87.863 lei | 12.447 lei | 16.411 lei | −58.347 lei | — |
| 2021 | — | −150 lei în scădere față de 2020 | 87.863 lei în creștere față de 2020 | 12.447 lei | 16.411 lei | −58.347 lei | — |
| 2020 | — | −100 lei în scădere față de 2019 | 87.713 lei în creștere față de 2019 | 12.447 lei | 16.411 lei | −58.197 lei | 0 |
| 2019 | — | 0 lei în creștere față de 2018 | 87.613 lei | 12.447 lei | 16.411 lei | −58.097 lei | — |
| 2018 | — | −100 lei în scădere față de 2017 | 87.613 lei în creștere față de 2017 | 12.447 lei | 16.411 lei | −58.097 lei | — |
| 2017 | — | −50 lei | 87.513 lei în creștere față de 2016 | 12.447 lei | 16.411 lei | −57.997 lei | — |
| 2016 | — | −50 lei | 87.462 lei | 12.447 lei | 16.411 lei | −57.946 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
