TEPASO EVENTS & MARKETING S.R.L.

Radiată din 27 mai 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

TEPASO EVENTS & MARKETING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 42159304, Nr. Reg. Com. J12/254/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4781 - Comert cu amanuntul al produselor alimentare, bauturilor si produselor din tutun efectuat prin standuri, chioscuri si piete. Societatea a fost înființată la data de 27 ianuarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ORĂŞTIE, NR.10, cod poștal 400398. Societatea este radiată din data de 27 mai 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TEPASO EVENTS & MARKETING S.R.L.
CUI
42159304
Stare
Radiată din 27 mai 2024
Nr. Registrul Comerțului
J12/254/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 ianuarie 2020
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ORĂŞTIE, NR.10
Cod poștal
400398
Cod CAEN
4781
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al produselor alimentare, bauturilor si produselor din tutun efectuat prin standuri, chioscuri si piete

Situații financiare

În 2023, TEPASO EVENTS & MARKETING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 62.709 lei, un profit net de 827 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii20202021202220232020 · Cifra de afaceri: 421.181 lei2021 · Cifra de afaceri: 15.542 lei2022 · Cifra de afaceri: 6.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 62.709 lei2020 · Profit net: 125.123 lei2021 · Profit net: 5.012 lei2022 · Profit net: −1.960 lei2023 · Profit net: 827 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 421.181 lei421 mii20202021: 15.542 lei20212022: 6.000 lei20222023: 62.709 lei63 mii2023
Profit net lei
2020: 125.123 lei125 mii20202021: 5.012 lei20212022: −1.960 lei−2 mii20222023: 827 lei8272023
Indicatori financiari pe ani pentru TEPASO EVENTS & MARKETING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 62.709 lei în creștere față de 2022 827 lei în creștere față de 2022 2.479 lei în creștere față de 2022 — 1.546 lei −933 lei —
2022 6.000 lei în scădere față de 2021 −1.960 lei în scădere față de 2021 2.381 lei în creștere față de 2021 0 lei 621 lei −1.760 lei 0
2021 15.542 lei în scădere față de 2020 5.012 lei în scădere față de 2020 90 lei în creștere față de 2020 3.972 lei 1.330 lei 5.212 lei 0
2020 421.181 lei 125.123 lei 0 lei 972 lei 124.351 lei 125.323 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare