TERALEX MONTAJ S.R.L.

Activitate suspendată din 24 aprilie 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

TERALEX MONTAJ S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Alba, România. Date de identificare: CUI 40437544, Nr. Reg. Com. J2019000166010. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4332 - Lucrari de tamplarie si dulgherie. Societatea a fost înființată la data de 16 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ALBA, MUN. BLAJ, STR. EROILOR, BL.36, ET.3, AP.33, cod poștal 515400. Societatea are activitatea suspendată din data de 24 aprilie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TERALEX MONTAJ S.R.L.
CUI
40437544
Stare
Activitate suspendată din 24 aprilie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J2019000166010
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 ianuarie 2019
Județ
Alba
Sediul social
JUD. ALBA, MUN. BLAJ, STR. EROILOR, BL.36, ET.3, AP.33
Cod poștal
515400
Cod CAEN
4332
Domeniu de activitate
Lucrari de tamplarie si dulgherie

Situații financiare

În 2025, TERALEX MONTAJ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 45.620 lei, un profit net de 25.143 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 9.100 lei2021 · Cifra de afaceri: 148.795 lei2022 · Cifra de afaceri: 206.825 lei2023 · Cifra de afaceri: 268.830 lei2024 · Cifra de afaceri: 271.720 lei2025 · Cifra de afaceri: 45.620 lei2019 · Profit net: −45 lei2020 · Profit net: −16.286 lei2021 · Profit net: −55.199 lei2022 · Profit net: 27.500 lei2023 · Profit net: 44.134 lei2024 · Profit net: −39.883 lei2025 · Profit net: 25.143 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 9.100 lei20202021: 148.795 lei20212022: 206.825 lei20222023: 268.830 lei20232024: 271.720 lei272 mii20242025: 45.620 lei46 mii2025
Profit net lei
2019: −45 lei20192020: −16.286 lei20202021: −55.199 lei−55 mii20212022: 27.500 lei20222023: 44.134 lei44 mii20232024: −39.883 lei20242025: 25.143 lei25 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TERALEX MONTAJ S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 45.620 lei în scădere față de 2024 25.143 lei în creștere față de 2024 21.521 lei în scădere față de 2024 5.726 lei 7.107 lei −14.436 lei —
2024 271.720 lei în creștere față de 2023 −39.883 lei în scădere față de 2023 70.625 lei în scădere față de 2023 7.689 lei 28.158 lei −39.579 lei 5 în creștere față de 2023
2023 268.830 lei în creștere față de 2022 44.134 lei în creștere față de 2022 81.969 lei în scădere față de 2022 38.401 lei 66.638 lei 304 lei 4
2022 206.825 lei în creștere față de 2021 27.500 lei în creștere față de 2021 113.291 lei în scădere față de 2021 71.864 lei 41.380 lei −43.829 lei 4
2021 148.795 lei în creștere față de 2020 −55.199 lei în scădere față de 2020 183.652 lei în scădere față de 2020 156.362 lei 73.528 lei −71.330 lei 4 în creștere față de 2020
2020 9.100 lei −16.286 lei în scădere față de 2019 276.180 lei în creștere față de 2019 245.497 lei 206.923 lei −16.131 lei 1
2019 — −45 lei 529 lei 449 lei 235 lei 155 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare