TERMO BAL CONSTRUCT SRL

TERMO BAL CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Galaţi, România. Date de identificare: CUI 38418397, Nr. Reg. Com. J17/1807/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2223 - Fabricarea articolelor din material plastic pentru constructii. Societatea a fost înființată la data de 30 octombrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, BLD. TRAIAN VUIA, NR.37, BL.Y14, SC.3, ET.3, AP.54, cod poștal 800550. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TERMO BAL CONSTRUCT SRL
CUI
38418397
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J17/1807/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 octombrie 2017
Județ
Galați
Sediul social
JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, BLD. TRAIAN VUIA, NR.37, BL.Y14, SC.3, ET.3, AP.54
Cod poștal
800550
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
2223
Domeniu de activitate
Fabricarea articolelor din material plastic pentru constructii

Situații financiare

În 2024, TERMO BAL CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 65.793 lei, o pierdere netă de 97.364 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii201720182019202020212022202320242017 · Cifra de afaceri: 9.996 lei2018 · Cifra de afaceri: 25.450 lei2019 · Cifra de afaceri: 55.256 lei2020 · Cifra de afaceri: 186.388 lei2021 · Cifra de afaceri: 107.941 lei2022 · Cifra de afaceri: 115.058 lei2023 · Cifra de afaceri: 121.962 lei2024 · Cifra de afaceri: 65.793 lei2017 · Profit net: 9.576 lei2018 · Profit net: 24.686 lei2019 · Profit net: 16.232 lei2020 · Profit net: 59.648 lei2021 · Profit net: −42.901 lei2022 · Profit net: −67.721 lei2023 · Profit net: −89.933 lei2024 · Profit net: −97.364 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 9.996 lei'172018: 25.450 lei'182019: 55.256 lei'192020: 186.388 lei186 mii'202021: 107.941 lei'212022: 115.058 lei'222023: 121.962 lei'232024: 65.793 lei66 mii'24
Profit net lei
2017: 9.576 lei'172018: 24.686 lei'182019: 16.232 lei'192020: 59.648 lei60 mii'202021: −42.901 lei'212022: −67.721 lei'222023: −89.933 lei'232024: −97.364 lei−97 mii'24
Indicatori financiari pe ani pentru TERMO BAL CONSTRUCT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 65.793 lei în scădere față de 2023 −97.364 lei în scădere față de 2023 280.391 lei în creștere față de 2023 9.934 lei 38.844 lei −231.613 lei 2
2023 121.962 lei în creștere față de 2022 −89.933 lei în scădere față de 2022 208.621 lei în creștere față de 2022 — 74.372 lei −134.249 lei 2
2022 115.058 lei în creștere față de 2021 −67.721 lei în scădere față de 2021 87.723 lei în creștere față de 2021 — 43.407 lei −44.316 lei 2
2021 107.941 lei în scădere față de 2020 −42.901 lei în scădere față de 2020 48.585 lei în creștere față de 2020 — 82.026 lei 33.441 lei 2 în scădere față de 2020
2020 186.388 lei în creștere față de 2019 59.648 lei în creștere față de 2019 36.345 lei în creștere față de 2019 — 112.570 lei 76.342 lei 3 în creștere față de 2019
2019 55.256 lei în creștere față de 2018 16.232 lei în scădere față de 2018 13.763 lei în creștere față de 2018 — 64.457 lei 50.694 lei 2
2018 25.450 lei în creștere față de 2017 24.686 lei în creștere față de 2017 728 lei în creștere față de 2017 — 35.190 lei 34.462 lei —
2017 9.996 lei 9.576 lei 420 lei — 10.196 lei 9.776 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare