TERMO PAX INSTAL S.R.L.

TERMO PAX INSTAL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 42614944, Nr. Reg. Com. J2020001000087. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4322 - Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat. Societatea a fost înființată la data de 12 iunie 2020. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. SĂCELE, STR. BARBU LĂUTARU, NR.46, BIROUL 1, cod poștal 505600. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TERMO PAX INSTAL S.R.L.
CUI
42614944
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020001000087
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 iunie 2020
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. SĂCELE, STR. BARBU LĂUTARU, NR.46, BIROUL 1
Cod poștal
505600
Cod CAEN
4322
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Situații financiare

În 2025, TERMO PAX INSTAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.081.071 lei, un profit net de 91.542 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 106.245 lei2021 · Cifra de afaceri: 259.110 lei2022 · Cifra de afaceri: 947.097 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.754.825 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.561.113 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.081.071 lei2020 · Profit net: −4.977 lei2021 · Profit net: 2.405 lei2022 · Profit net: 29.034 lei2023 · Profit net: 80.892 lei2024 · Profit net: 18.946 lei2025 · Profit net: 91.542 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 106.245 lei20202021: 259.110 lei20212022: 947.097 lei20222023: 1.754.825 lei20232024: 1.561.113 lei20242025: 2.081.071 lei2,1 mil.2025
Profit net lei
2020: −4.977 lei−5 mii20202021: 2.405 lei20212022: 29.034 lei20222023: 80.892 lei20232024: 18.946 lei20242025: 91.542 lei92 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TERMO PAX INSTAL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.081.071 lei în creștere față de 2024 91.542 lei în creștere față de 2024 299.882 lei în creștere față de 2024 — 391.624 lei 91.742 lei 2
2024 1.561.113 lei în scădere față de 2023 18.946 lei în scădere față de 2023 143.392 lei în creștere față de 2023 — 162.538 lei 19.146 lei 2
2023 1.754.825 lei în creștere față de 2022 80.892 lei în creștere față de 2022 89.196 lei în creștere față de 2022 — 170.288 lei 81.092 lei 2
2022 947.097 lei în creștere față de 2021 29.034 lei în creștere față de 2021 21.251 lei în scădere față de 2021 — 49.593 lei 26.661 lei 2 în creștere față de 2021
2021 259.110 lei în creștere față de 2020 2.405 lei în creștere față de 2020 22.730 lei în creștere față de 2020 — 20.360 lei −2.370 lei 1
2020 106.245 lei −4.977 lei 8.937 lei — 4.160 lei −4.777 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare