TERMO STEEL SYSTEM S.R.L.

TERMO STEEL SYSTEM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 40258646, Nr. Reg. Com. J2018004371358. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4324 - Alte activitati postale si de curier. Societatea a fost înființată la data de 5 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. FLACĂRA, NR.10, cod poștal 300330. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TERMO STEEL SYSTEM S.R.L.
CUI
40258646
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018004371358
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 decembrie 2018
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. FLACĂRA, NR.10
Cod poștal
300330
Cod CAEN
4324
Domeniu de activitate
Alte activitati postale si de curier

Situații financiare

În 2025, TERMO STEEL SYSTEM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 12.893.142 lei, un profit net de 3.103.805 lei și un număr mediu de 21 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
05,0 mil.10,0 mil.15,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 2.210.005 lei2020 · Cifra de afaceri: 3.871.306 lei2021 · Cifra de afaceri: 3.842.929 lei2022 · Cifra de afaceri: 6.154.928 lei2023 · Cifra de afaceri: 10.836.723 lei2024 · Cifra de afaceri: 13.462.704 lei2025 · Cifra de afaceri: 12.893.142 lei2019 · Profit net: 380.738 lei2020 · Profit net: 447.201 lei2021 · Profit net: 386.062 lei2022 · Profit net: 1.869.302 lei2023 · Profit net: 2.886.796 lei2024 · Profit net: 2.883.147 lei2025 · Profit net: 3.103.805 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 2.210.005 lei20192020: 3.871.306 lei20202021: 3.842.929 lei20212022: 6.154.928 lei20222023: 10.836.723 lei20232024: 13.462.704 lei13,5 mil.20242025: 12.893.142 lei12,9 mil.2025
Profit net lei
2019: 380.738 lei20192020: 447.201 lei20202021: 386.062 lei20212022: 1.869.302 lei20222023: 2.886.796 lei20232024: 2.883.147 lei20242025: 3.103.805 lei3,1 mil.2025
Indicatori financiari pe ani pentru TERMO STEEL SYSTEM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 12.893.142 lei în scădere față de 2024 3.103.805 lei în creștere față de 2024 2.657.225 lei în creștere față de 2024 3.709.877 lei 7.337.271 lei 8.397.544 lei 21 în creștere față de 2024
2024 13.462.704 lei în creștere față de 2023 2.883.147 lei în scădere față de 2023 1.126.086 lei în scădere față de 2023 3.153.813 lei 5.508.241 lei 7.542.688 lei 15 în scădere față de 2023
2023 10.836.723 lei în creștere față de 2022 2.886.796 lei în creștere față de 2022 1.779.565 lei în creștere față de 2022 533.097 lei 6.547.670 lei 5.387.803 lei 16 în creștere față de 2022
2022 6.154.928 lei în creștere față de 2021 1.869.302 lei în creștere față de 2021 544.643 lei în creștere față de 2021 211.289 lei 3.015.506 lei 2.689.594 lei 12 în creștere față de 2021
2021 3.842.929 lei în scădere față de 2020 386.062 lei în scădere față de 2020 535.971 lei în creștere față de 2020 270.051 lei 1.390.179 lei 1.128.713 lei 11 în creștere față de 2020
2020 3.871.306 lei în creștere față de 2019 447.201 lei în creștere față de 2019 424.649 lei în creștere față de 2019 199.727 lei 1.050.074 lei 828.099 lei 10 în creștere față de 2019
2019 2.210.005 lei 380.738 lei 260.041 lei 159.562 lei 481.437 lei 380.958 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare