TERMOBLUE S.R.L.

TERMOBLUE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 41326544, Nr. Reg. Com. J26/1418/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4329 - Alte lucrari de instalatii pentru constructii. Societatea a fost înființată la data de 27 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. BUDAI NAGY ANTAL, NR.13. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TERMOBLUE S.R.L.
CUI
41326544
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/1418/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 iunie 2019
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. BUDAI NAGY ANTAL, NR.13
Cod CAEN
4329
Domeniu de activitate
Alte lucrari de instalatii pentru constructii

Situații financiare

În 2025, TERMOBLUE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 95.550 lei, un profit net de 31.831 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 5.546 lei2020 · Cifra de afaceri: 17.951 lei2021 · Cifra de afaceri: 49.779 lei2022 · Cifra de afaceri: 80.875 lei2023 · Cifra de afaceri: 62.740 lei2024 · Cifra de afaceri: 76.560 lei2025 · Cifra de afaceri: 95.550 lei2019 · Profit net: 3.214 lei2020 · Profit net: −25.021 lei2021 · Profit net: −187.015 lei2022 · Profit net: 23.958 lei2023 · Profit net: 6.786 lei2024 · Profit net: 9.984 lei2025 · Profit net: 31.831 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 5.546 lei20192020: 17.951 lei20202021: 49.779 lei20212022: 80.875 lei20222023: 62.740 lei20232024: 76.560 lei20242025: 95.550 lei96 mii2025
Profit net lei
2019: 3.214 lei20192020: −25.021 lei20202021: −187.015 lei−187 mii20212022: 23.958 lei20222023: 6.786 lei20232024: 9.984 lei20242025: 31.831 lei32 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TERMOBLUE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 95.550 lei în creștere față de 2024 31.831 lei în creștere față de 2024 205.430 lei în scădere față de 2024 — 69.367 lei −136.063 lei 1
2024 76.560 lei în creștere față de 2023 9.984 lei în creștere față de 2023 207.098 lei în creștere față de 2023 — 39.204 lei −167.894 lei 1
2023 62.740 lei în scădere față de 2022 6.786 lei în scădere față de 2022 192.765 lei în scădere față de 2022 — 14.888 lei −177.877 lei 1
2022 80.875 lei în creștere față de 2021 23.958 lei în creștere față de 2021 220.314 lei în scădere față de 2021 — 35.650 lei −184.664 lei 1 în scădere față de 2021
2021 49.779 lei în creștere față de 2020 −187.015 lei în scădere față de 2020 280.287 lei în creștere față de 2020 77.340 lei 7.921 lei −208.622 lei 2
2020 17.951 lei în creștere față de 2019 −25.021 lei în scădere față de 2019 49.671 lei în creștere față de 2019 23.991 lei 25.499 lei −21.607 lei 2 în creștere față de 2019
2019 5.546 lei 3.214 lei 16.172 lei — 113.729 lei 3.414 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare