TERMOCAS CONSTRUCT S.R.L.

TERMOCAS CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Maramureş, România. Date de identificare: CUI 42101604, Nr. Reg. Com. J2020000031248. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2223 - Fabricarea articolelor din material plastic pentru constructii. Societatea a fost înființată la data de 14 ianuarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. MARAMUREŞ, SAT ULMENI ORŞ. ULMENI, STR. AVRAM IANCU, NR.13, cod poștal 437355. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TERMOCAS CONSTRUCT S.R.L.
CUI
42101604
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000031248
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 ianuarie 2020
Județ
Maramureș
Sediul social
JUD. MARAMUREŞ, SAT ULMENI ORŞ. ULMENI, STR. AVRAM IANCU, NR.13
Cod poștal
437355
Cod CAEN
2223
Domeniu de activitate
Fabricarea articolelor din material plastic pentru constructii

Situații financiare

În 2025, TERMOCAS CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 975.972 lei, un profit net de 36.940 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.20222023202420252022 · Cifra de afaceri: 357.650 lei2023 · Cifra de afaceri: 688.293 lei2024 · Cifra de afaceri: 904.100 lei2025 · Cifra de afaceri: 975.972 lei2022 · Profit net: 523 lei2023 · Profit net: 28.632 lei2024 · Profit net: 90.694 lei2025 · Profit net: 36.940 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 357.650 lei20222023: 688.293 lei20232024: 904.100 lei20242025: 975.972 lei976 mii2025
Profit net lei
2022: 523 lei20222023: 28.632 lei20232024: 90.694 lei91 mii20242025: 36.940 lei37 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TERMOCAS CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 975.972 lei în creștere față de 2024 36.940 lei în scădere față de 2024 325.034 lei în creștere față de 2024 116.482 lei 405.340 lei 198.364 lei 3
2024 904.100 lei în creștere față de 2023 90.694 lei în creștere față de 2023 270.945 lei în scădere față de 2023 26.872 lei 405.497 lei 161.424 lei 3 în creștere față de 2023
2023 688.293 lei în creștere față de 2022 28.632 lei în creștere față de 2022 345.599 lei în creștere față de 2022 16.315 lei 400.015 lei 70.731 lei 2 în scădere față de 2022
2022 357.650 lei 523 lei 280.297 lei 4.452 lei 317.944 lei 42.099 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare