TEXTIL PRINT FACTORY S.R.L.

TEXTIL PRINT FACTORY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 40879201, Nr. Reg. Com. J12/1409/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1330 - Finisarea materialelor textile. Societatea a fost înființată la data de 29 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ANATOLE FRANCE, NR.66, cod poștal 400463. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TEXTIL PRINT FACTORY S.R.L.
CUI
40879201
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/1409/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 martie 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ANATOLE FRANCE, NR.66
Cod poștal
400463
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1330
Domeniu de activitate
Finisarea materialelor textile

Situații financiare

În 2025, TEXTIL PRINT FACTORY S.R.L. a raportat o pierdere netă de 4.357 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 59.543 lei2021 · Cifra de afaceri: 22.502 lei2022 · Cifra de afaceri: 7.114 lei2019 · Profit net: −5.919 lei2020 · Profit net: −66.374 lei2021 · Profit net: −32.532 lei2022 · Profit net: −20.529 lei2023 · Profit net: −601 lei2024 · Profit net: −5.650 lei2025 · Profit net: −4.357 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 59.543 lei60 mii20202021: 22.502 lei20212022: 7.114 lei7 mii2022
Profit net lei
2019: −5.919 lei20192020: −66.374 lei−66 mii20202021: −32.532 lei20212022: −20.529 lei20222023: −601 lei20232024: −5.650 lei20242025: −4.357 lei−4 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TEXTIL PRINT FACTORY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −4.357 lei în creștere față de 2024 151.923 lei în creștere față de 2024 16.941 lei 18.116 lei −135.762 lei —
2024 — −5.650 lei în scădere față de 2023 151.919 lei în scădere față de 2023 24.759 lei 20.515 lei −131.405 lei —
2023 — −601 lei în creștere față de 2022 153.886 lei în creștere față de 2022 32.578 lei 28.132 lei −125.755 lei —
2022 7.114 lei în scădere față de 2021 −20.529 lei în creștere față de 2021 144.005 lei în creștere față de 2021 45.738 lei 20.651 lei −125.154 lei —
2021 22.502 lei în scădere față de 2020 −32.532 lei în creștere față de 2020 120.962 lei în creștere față de 2020 87.272 lei 16.471 lei −104.625 lei 1 în scădere față de 2020
2020 59.543 lei −66.374 lei în scădere față de 2019 96.029 lei în creștere față de 2019 133.803 lei 17.407 lei −72.093 lei 2 în creștere față de 2019
2019 — −5.919 lei 14.697 lei — 129.351 lei −5.719 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare