THE CONCEPT SQUARE S.R.L.

THE CONCEPT SQUARE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 41378543, Nr. Reg. Com. J22/2433/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7410 - Activitati de design specializat. Societatea a fost înființată la data de 10 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ALEEA BAŞOTĂ, NR.2, DEMISOL, cod poștal 700082. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
THE CONCEPT SQUARE S.R.L.
CUI
41378543
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J22/2433/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 iulie 2019
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ALEEA BAŞOTĂ, NR.2, DEMISOL
Cod poștal
700082
Cod CAEN
7410
Domeniu de activitate
Activitati de design specializat

Situații financiare

În 2025, THE CONCEPT SQUARE S.R.L. a raportat o pierdere netă de 42.605 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 155.000 lei2020 · Cifra de afaceri: 296.290 lei2021 · Cifra de afaceri: 289.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 293.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 295.000 lei2024 · Cifra de afaceri: 297.000 lei2019 · Profit net: 150.320 lei2020 · Profit net: 275.374 lei2021 · Profit net: 233.730 lei2022 · Profit net: 291.551 lei2023 · Profit net: 249.940 lei2024 · Profit net: 254.636 lei2025 · Profit net: −42.605 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 155.000 lei20192020: 296.290 lei20202021: 289.000 lei20212022: 293.000 lei20222023: 295.000 lei20232024: 297.000 lei297 mii2024
Profit net lei
2019: 150.320 lei20192020: 275.374 lei20202021: 233.730 lei20212022: 291.551 lei292 mii20222023: 249.940 lei20232024: 254.636 lei20242025: −42.605 lei−43 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru THE CONCEPT SQUARE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −42.605 lei în scădere față de 2024 41.512 lei în scădere față de 2024 — — −41.512 lei —
2024 297.000 lei în creștere față de 2023 254.636 lei în creștere față de 2023 317.989 lei în creștere față de 2023 — 573.082 lei 255.093 lei 1
2023 295.000 lei în creștere față de 2022 249.940 lei în scădere față de 2022 54.155 lei în creștere față de 2022 0 lei 382.612 lei 328.457 lei 1 în creștere față de 2022
2022 293.000 lei în creștere față de 2021 291.551 lei în creștere față de 2021 20.099 lei în creștere față de 2021 527 lei 312.327 lei 292.755 lei 0
2021 289.000 lei în scădere față de 2020 233.730 lei în scădere față de 2020 16.803 lei în scădere față de 2020 3.694 lei 289.049 lei 275.940 lei 0 în scădere față de 2020
2020 296.290 lei în creștere față de 2019 275.374 lei în creștere față de 2019 47.516 lei în creștere față de 2019 35.127 lei 301.441 lei 289.052 lei 1
2019 155.000 lei 150.320 lei 4.850 lei — 289.125 lei 150.520 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare