THE IRAM RESIDENCE S.R.L.

THE IRAM RESIDENCE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42622017, Nr. Reg. Com. J40/6255/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliara. Societatea a fost înființată la data de 15 iunie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. PRECUPEŢII VECHI, NR.43, CAMERA 4, cod poștal 020683. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
THE IRAM RESIDENCE S.R.L.
CUI
42622017
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/6255/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 iunie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. PRECUPEŢII VECHI, NR.43, CAMERA 4
Cod poștal
020683
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4110
Domeniu de activitate
Dezvoltare (promovare) imobiliara

Situații financiare

În 2025, THE IRAM RESIDENCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 33.965.708 lei, un profit net de 8.404.579 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10,0 mil.010,0 mil.20,0 mil.30,0 mil.40,0 mil.2020202120222023202420252022 · Cifra de afaceri: 14.055 lei2024 · Cifra de afaceri: 25.234.995 lei2025 · Cifra de afaceri: 33.965.708 lei2020 · Profit net: −1.297 lei2021 · Profit net: −18.416 lei2022 · Profit net: −459.435 lei2023 · Profit net: −166.674 lei2024 · Profit net: 3.427.549 lei2025 · Profit net: 8.404.579 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 14.055 lei20222024: 25.234.995 lei20242025: 33.965.708 lei34,0 mil.2025
Profit net lei
2020: −1.297 lei20202021: −18.416 lei20212022: −459.435 lei−459 mii20222023: −166.674 lei20232024: 3.427.549 lei20242025: 8.404.579 lei8,4 mil.2025
Indicatori financiari pe ani pentru THE IRAM RESIDENCE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 33.965.708 lei în creștere față de 2024 8.404.579 lei în creștere față de 2024 18.370.401 lei în scădere față de 2024 24.159.379 lei 4.691.005 lei 10.479.983 lei —
2024 25.234.995 lei 3.427.549 lei în creștere față de 2023 28.867.814 lei în scădere față de 2023 20.277.824 lei 11.371.917 lei 2.781.927 lei —
2023 — −166.674 lei în creștere față de 2022 32.930.093 lei în creștere față de 2022 32.568.599 lei 4.338.978 lei −645.623 lei —
2022 14.055 lei −459.435 lei în scădere față de 2021 26.689.817 lei în creștere față de 2021 12.389.973 lei 13.820.895 lei −478.949 lei —
2021 — −18.416 lei în scădere față de 2020 12.403.047 lei în creștere față de 2020 10.359.473 lei 2.024.061 lei −19.513 lei —
2020 — −1.297 lei 10.497.750 lei 10.359.765 lei 136.888 lei −1.097 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare