THERMO PTKAISA S.R.L.

THERMO PTKAISA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vrancea, România. Date de identificare: CUI 41695592, Nr. Reg. Com. J2019001002391. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2224 - Fabricarea articolelor din material plastic pentru constructii. Societatea a fost înființată la data de 27 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. VRANCEA, MUN. ADJUD, STR. REPUBLICII, NR.2E. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
THERMO PTKAISA S.R.L.
CUI
41695592
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001002391
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 septembrie 2019
Județ
Vrancea
Sediul social
JUD. VRANCEA, MUN. ADJUD, STR. REPUBLICII, NR.2E
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
2224
Domeniu de activitate
Fabricarea articolelor din material plastic pentru constructii

Situații financiare

În 2024, THERMO PTKAISA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.220.271 lei, un profit net de 151.613 lei și un număr mediu de 11 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.201920212022202320242019 · Cifra de afaceri: 257.384 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.799.213 lei2022 · Cifra de afaceri: 5.853.330 lei2023 · Cifra de afaceri: 5.983.624 lei2024 · Cifra de afaceri: 5.220.271 lei2019 · Profit net: 28.171 lei2021 · Profit net: 60.626 lei2022 · Profit net: 237.559 lei2023 · Profit net: 354.017 lei2024 · Profit net: 151.613 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 257.384 lei20192021: 2.799.213 lei20212022: 5.853.330 lei20222023: 5.983.624 lei6,0 mil.20232024: 5.220.271 lei5,2 mil.2024
Profit net lei
2019: 28.171 lei20192021: 60.626 lei20212022: 237.559 lei20222023: 354.017 lei354 mii20232024: 151.613 lei152 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru THERMO PTKAISA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 5.220.271 lei în scădere față de 2023 151.613 lei în scădere față de 2023 1.736.678 lei în creștere față de 2023 571.884 lei 1.802.161 lei 637.367 lei 11 în creștere față de 2023
2023 5.983.624 lei în creștere față de 2022 354.017 lei în creștere față de 2022 1.409.307 lei în creștere față de 2022 358.288 lei 1.757.814 lei 706.795 lei 9 în creștere față de 2022
2022 5.853.330 lei în creștere față de 2021 237.559 lei în creștere față de 2021 1.304.486 lei în creștere față de 2021 257.424 lei 1.440.798 lei 393.736 lei 7 în creștere față de 2021
2021 2.799.213 lei în creștere față de 2019 60.626 lei în creștere față de 2019 1.249.676 lei în creștere față de 2019 302.965 lei 1.102.888 lei 156.177 lei 6
2019 257.384 lei 28.171 lei 45.126 lei 5.273 lei 68.224 lei 28.371 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare