THIRD LEVEL LAB S.R.L.

Radiată din 18 octombrie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

THIRD LEVEL LAB S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 37888625, Nr. Reg. Com. J12/4390/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3250 - Fabricarea de dispozitive, aparate si instrumente medicale stomatologice. Societatea a fost înființată la data de 4 iulie 2017. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MUNCITORILOR, NR.3, BL.M3, SC.2, ET.4, AP.24, cod poștal 400424. Societatea este radiată din data de 18 octombrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
THIRD LEVEL LAB S.R.L.
CUI
37888625
Stare
Radiată din 18 octombrie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J12/4390/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 iulie 2017
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MUNCITORILOR, NR.3, BL.M3, SC.2, ET.4, AP.24
Cod poștal
400424
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
3250
Domeniu de activitate
Fabricarea de dispozitive, aparate si instrumente medicale stomatologice

Situații financiare

În 2023, THIRD LEVEL LAB S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 132.075 lei, o pierdere netă de 20.970 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20172018201920202021202220232017 · Cifra de afaceri: 13.275 lei2018 · Cifra de afaceri: 49.355 lei2019 · Cifra de afaceri: 105.395 lei2020 · Cifra de afaceri: 124.765 lei2021 · Cifra de afaceri: 157.945 lei2022 · Cifra de afaceri: 134.585 lei2023 · Cifra de afaceri: 132.075 lei2017 · Profit net: −9.107 lei2018 · Profit net: 2.429 lei2019 · Profit net: 24.882 lei2020 · Profit net: 18.824 lei2021 · Profit net: 6.255 lei2022 · Profit net: 4.742 lei2023 · Profit net: −20.970 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 13.275 lei20172018: 49.355 lei20182019: 105.395 lei20192020: 124.765 lei20202021: 157.945 lei158 mii20212022: 134.585 lei20222023: 132.075 lei132 mii2023
Profit net lei
2017: −9.107 lei20172018: 2.429 lei20182019: 24.882 lei25 mii20192020: 18.824 lei20202021: 6.255 lei20212022: 4.742 lei20222023: −20.970 lei−21 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru THIRD LEVEL LAB S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 132.075 lei în scădere față de 2022 −20.970 lei în scădere față de 2022 4.677 lei în scădere față de 2022 — 31.983 lei 27.306 lei 2
2022 134.585 lei în scădere față de 2021 4.742 lei în scădere față de 2021 45.653 lei în creștere față de 2021 31.911 lei 62.018 lei 48.276 lei 2 în creștere față de 2021
2021 157.945 lei în creștere față de 2020 6.255 lei în scădere față de 2020 37.763 lei în creștere față de 2020 40.064 lei 41.233 lei 43.534 lei 1
2020 124.765 lei în creștere față de 2019 18.824 lei în scădere față de 2019 7.021 lei în scădere față de 2019 45.804 lei −1.505 lei 37.278 lei 1
2019 105.395 lei în creștere față de 2018 24.882 lei în creștere față de 2018 39.111 lei în scădere față de 2018 53.652 lei 3.863 lei 18.404 lei 1
2018 49.355 lei în creștere față de 2017 2.429 lei în creștere față de 2017 48.969 lei în creștere față de 2017 16.739 lei 25.752 lei −6.478 lei 1
2017 13.275 lei −9.107 lei 13.216 lei 362 lei 3.947 lei −8.907 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare