THUNDER FASHION S.R.L.

THUNDER FASHION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 45846353, Nr. Reg. Com. J23/1978/2022. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1413 - Fabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp). Societatea a fost înființată la data de 23 martie 2022. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT CIOROGÂRLA COM. CIOROGÂRLA, ŞOS. BUCUREŞTI, NR.51, DJ 601, CAMERA 2, ET.DEMISOL, cod poștal 077055. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
THUNDER FASHION S.R.L.
CUI
45846353
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/1978/2022
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 martie 2022
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT CIOROGÂRLA COM. CIOROGÂRLA, ŞOS. BUCUREŞTI, NR.51, DJ 601, CAMERA 2, ET.DEMISOL
Cod poștal
077055
Cod CAEN
1413
Domeniu de activitate
Fabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp)

Situații financiare

În 2025, THUNDER FASHION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 821.955 lei, o pierdere netă de 1.103.102 lei și un număr mediu de 13 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,5 mil.−1,0 mil.−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.20222023202420252022 · Cifra de afaceri: 760.102 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.150.648 lei2024 · Cifra de afaceri: 735.332 lei2025 · Cifra de afaceri: 821.955 lei2022 · Profit net: 46.414 lei2023 · Profit net: −637.659 lei2024 · Profit net: −106.305 lei2025 · Profit net: −1.103.102 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 760.102 lei20222023: 1.150.648 lei1,2 mil.20232024: 735.332 lei20242025: 821.955 lei822 mii2025
Profit net lei
2022: 46.414 lei46 mii20222023: −637.659 lei20232024: −106.305 lei20242025: −1.103.102 lei−1,1 mil.2025
Indicatori financiari pe ani pentru THUNDER FASHION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 821.955 lei în creștere față de 2024 −1.103.102 lei în scădere față de 2024 1.708.753 lei în creștere față de 2024 — −6.425 lei −1.715.178 lei 13 în scădere față de 2024
2024 735.332 lei în scădere față de 2023 −106.305 lei în creștere față de 2023 1.238.618 lei în creștere față de 2023 — 520.237 lei −718.381 lei 16
2023 1.150.648 lei în creștere față de 2022 −637.659 lei în scădere față de 2022 688.044 lei în creștere față de 2022 — 96.999 lei −591.045 lei 16 în creștere față de 2022
2022 760.102 lei 46.414 lei 233.914 lei — 280.528 lei 46.614 lei 14

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare