TIMAR DEPO CONSTRUCT S.R.L.

TIMAR DEPO CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 41925721, Nr. Reg. Com. J2019002764038. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4683 - Comert cu amanuntul al articolelor de fierarie, al articolelor din sticla si a celor pentru vopsit, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 20 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, SAT BEREVOEŞTI COM. BEREVOEŞTI, STR ZĂVOI, NR.233 C, PARTER, cod poștal 117115. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TIMAR DEPO CONSTRUCT S.R.L.
CUI
41925721
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002764038
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 noiembrie 2019
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, SAT BEREVOEŞTI COM. BEREVOEŞTI, STR ZĂVOI, NR.233 C, PARTER
Cod poștal
117115
Cod CAEN
4683
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al articolelor de fierarie, al articolelor din sticla si a celor pentru vopsit, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, TIMAR DEPO CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.818.061 lei, un profit net de 240.470 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 100.991 lei2021 · Cifra de afaceri: 634.957 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.140.886 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.919.508 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.435.087 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.818.061 lei2020 · Profit net: 20.549 lei2021 · Profit net: 123.547 lei2022 · Profit net: 171.465 lei2023 · Profit net: 249.670 lei2024 · Profit net: 259.883 lei2025 · Profit net: 240.470 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 100.991 lei20202021: 634.957 lei20212022: 1.140.886 lei20222023: 1.919.508 lei20232024: 2.435.087 lei20242025: 2.818.061 lei2,8 mil.2025
Profit net lei
2020: 20.549 lei20202021: 123.547 lei20212022: 171.465 lei20222023: 249.670 lei20232024: 259.883 lei260 mii20242025: 240.470 lei240 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TIMAR DEPO CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.818.061 lei în creștere față de 2024 240.470 lei în scădere față de 2024 933.872 lei în creștere față de 2024 300.972 lei 1.383.162 lei 750.262 lei 4
2024 2.435.087 lei în creștere față de 2023 259.883 lei în creștere față de 2023 931.354 lei în creștere față de 2023 145.563 lei 1.295.584 lei 509.793 lei 4 în creștere față de 2023
2023 1.919.508 lei în creștere față de 2022 249.670 lei în creștere față de 2022 695.551 lei în scădere față de 2022 — 1.097.612 lei 402.061 lei 3
2022 1.140.886 lei în creștere față de 2021 171.465 lei în creștere față de 2021 714.245 lei în creștere față de 2021 198 lei 1.029.480 lei 315.433 lei 3
2021 634.957 lei în creștere față de 2020 123.547 lei în creștere față de 2020 472.372 lei în creștere față de 2020 2.578 lei 613.762 lei 143.968 lei —
2020 100.991 lei 20.549 lei 192.153 lei — 212.574 lei 20.421 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare