TIMARU TECH CONSTRUCT S.R.L.

TIMARU TECH CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bistriţa-Năsăud, România. Date de identificare: CUI 40442133, Nr. Reg. Com. J06/150/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4312 - Lucrari de pregatire a terenului. Societatea a fost înființată la data de 17 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, ORŞ. BECLEAN, STR. CODRULUI, NR.12C, cod poștal 425100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TIMARU TECH CONSTRUCT S.R.L.
CUI
40442133
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J06/150/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 ianuarie 2019
Județ
Bistrița-Năsăud
Sediul social
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, ORŞ. BECLEAN, STR. CODRULUI, NR.12C
Cod poștal
425100
Cod CAEN
4312
Domeniu de activitate
Lucrari de pregatire a terenului

Situații financiare

În 2024, TIMARU TECH CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 144.100 lei, o pierdere netă de 316.913 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii−250 mii0250 mii500 mii750 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 6.921 lei2020 · Cifra de afaceri: 441.060 lei2021 · Cifra de afaceri: 339.708 lei2022 · Cifra de afaceri: 602.372 lei2023 · Cifra de afaceri: 695.031 lei2024 · Cifra de afaceri: 144.100 lei2019 · Profit net: −95.779 lei2020 · Profit net: 23.929 lei2021 · Profit net: 12.467 lei2022 · Profit net: 11.165 lei2023 · Profit net: 35.005 lei2024 · Profit net: −316.913 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 6.921 lei20192020: 441.060 lei20202021: 339.708 lei20212022: 602.372 lei20222023: 695.031 lei695 mii20232024: 144.100 lei144 mii2024
Profit net lei
2019: −95.779 lei20192020: 23.929 lei20202021: 12.467 lei20212022: 11.165 lei20222023: 35.005 lei35 mii20232024: −316.913 lei−317 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru TIMARU TECH CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 144.100 lei în scădere față de 2023 −316.913 lei în scădere față de 2023 1.029.458 lei în creștere față de 2023 171.941 lei 468.586 lei −419.806 lei 2 în scădere față de 2023
2023 695.031 lei în creștere față de 2022 35.005 lei în creștere față de 2022 968.164 lei în creștere față de 2022 418.173 lei 582.154 lei −12.962 lei 6 în scădere față de 2022
2022 602.372 lei în creștere față de 2021 11.165 lei în scădere față de 2021 669.868 lei în scădere față de 2021 451.637 lei 210.917 lei −47.968 lei 7 în creștere față de 2021
2021 339.708 lei în scădere față de 2020 12.467 lei în scădere față de 2020 858.694 lei în creștere față de 2020 679.874 lei 204.690 lei −59.133 lei 6 în scădere față de 2020
2020 441.060 lei în creștere față de 2019 23.929 lei în creștere față de 2019 468.028 lei în creștere față de 2019 403.853 lei 121.928 lei −71.600 lei 7 în creștere față de 2019
2019 6.921 lei −95.779 lei 96.317 lei 179.431 lei 17.513 lei −95.529 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare