TIMEWRITERS PHOTOGRAPHY S.R.L.

TIMEWRITERS PHOTOGRAPHY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Neamţ, România. Date de identificare: CUI 41102911, Nr. Reg. Com. J27/618/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7420 - Activitati fotografice. Societatea a fost înființată la data de 13 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. MIHAI STAMATIN, NR.25, BL.A10, ET.3, AP.19, cod poștal 610227. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TIMEWRITERS PHOTOGRAPHY S.R.L.
CUI
41102911
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J27/618/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 mai 2019
Județ
Neamț
Sediul social
JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. MIHAI STAMATIN, NR.25, BL.A10, ET.3, AP.19
Cod poștal
610227
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7420
Domeniu de activitate
Activitati fotografice

Situații financiare

În 2025, TIMEWRITERS PHOTOGRAPHY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 87.930 lei, un profit net de 40.322 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
020 mii40 mii60 mii80 mii100 mii2019202020212022202420252019 · Cifra de afaceri: 9.058 lei2020 · Cifra de afaceri: 9.058 lei2021 · Cifra de afaceri: 59.682 lei2022 · Cifra de afaceri: 51.943 lei2024 · Cifra de afaceri: 42.596 lei2025 · Cifra de afaceri: 87.930 lei2019 · Profit net: 3.250 lei2020 · Profit net: 3.250 lei2021 · Profit net: 49.189 lei2022 · Profit net: 38.932 lei2024 · Profit net: 8.296 lei2025 · Profit net: 40.322 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 9.058 lei20192020: 9.058 lei20202021: 59.682 lei20212022: 51.943 lei20222024: 42.596 lei20242025: 87.930 lei88 mii2025
Profit net lei
2019: 3.250 lei20192020: 3.250 lei20202021: 49.189 lei49 mii20212022: 38.932 lei20222024: 8.296 lei20242025: 40.322 lei40 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TIMEWRITERS PHOTOGRAPHY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 87.930 lei în creștere față de 2024 40.322 lei în creștere față de 2024 10.523 lei în creștere față de 2024 0 lei 51.351 lei 40.828 lei 0
2024 42.596 lei în scădere față de 2022 8.296 lei în scădere față de 2022 2.066 lei în creștere față de 2022 0 lei 78.905 lei 76.839 lei 0
2022 51.943 lei în scădere față de 2021 38.932 lei în scădere față de 2021 1.101 lei în creștere față de 2021 12.049 lei 80.623 lei 91.571 lei —
2021 59.682 lei în creștere față de 2020 49.189 lei în creștere față de 2020 198 lei în creștere față de 2020 — 52.837 lei 52.639 lei 1 în creștere față de 2020
2020 9.058 lei 3.250 lei 136 lei — 3.586 lei 3.450 lei 0 în scădere față de 2019
2019 9.058 lei 3.250 lei 136 lei — 3.586 lei 3.450 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare