TINA PRO SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 18478670, Nr. Reg. Com. J13/761/2006. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1623 - Fabricarea altor elemente de dulgherie si tamplarie, pentru constructii. Societatea a fost înființată la data de 15 martie 2006. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. MANGALIA, STR. 1 DECEMBRIE 1918, NR.8, BL.A7, SC.A, AP.2, cod poștal 905500. Societatea are activitatea suspendată din data de 22 ianuarie 2018. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- TINA PRO SRL
- CUI
- 18478670
- Stare
- Activitate suspendată din 22 ianuarie 2018
- Nr. Registrul Comerțului
- J13/761/2006
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 15 martie 2006
- Județ
- Constanța
- Sediul social
- JUD. CONSTANŢA, MUN. MANGALIA, STR. 1 DECEMBRIE 1918, NR.8, BL.A7, SC.A, AP.2
- Cod poștal
- 905500
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 1623
- Domeniu de activitate
- Fabricarea altor elemente de dulgherie si tamplarie, pentru constructii
Situații financiare
În 2025, TINA PRO SRL a raportat o pierdere netă de 2.326 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −2.326 lei în creștere față de 2024 | 157.907 lei în creștere față de 2024 | — | 290 lei | −157.617 lei | — |
| 2024 | — | −13.952 lei în scădere față de 2023 | 155.581 lei în creștere față de 2023 | — | 290 lei | −155.291 lei | — |
| 2023 | — | −13.871 lei în creștere față de 2022 | 147.440 lei în creștere față de 2022 | — | 6.101 lei | −141.339 lei | — |
| 2022 | — | −45.028 lei în scădere față de 2021 | 132.440 lei în creștere față de 2021 | — | 4.972 lei | −127.468 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei | 82.440 lei | — | — | −82.440 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei în creștere față de 2019 | 82.440 lei în scădere față de 2019 | — | — | −82.440 lei | — |
| 2019 | — | −4.606 lei în scădere față de 2018 | 82.441 lei în scădere față de 2018 | — | — | −82.441 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei în scădere față de 2017 | 486.119 lei | 65.124 lei | 340.432 lei | −77.834 lei | — |
| 2017 | 27.025 lei în scădere față de 2016 | 1.380 lei în creștere față de 2016 | 486.119 lei în scădere față de 2016 | 65.124 lei | 340.432 lei | −77.834 lei | 1 în scădere față de 2016 |
| 2016 | 103.945 lei | −17.795 lei | 520.313 lei | 65.124 lei | 379.765 lei | −79.214 lei | 2 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
