TINERETULUI TWO S.R.L.

TINERETULUI TWO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 40625904, Nr. Reg. Com. J23/636/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 12 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT ROŞU COM. CHIAJNA, STR. GOSPODARI, NR.48, cod poștal 077042. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TINERETULUI TWO S.R.L.
CUI
40625904
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/636/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 februarie 2019
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT ROŞU COM. CHIAJNA, STR. GOSPODARI, NR.48
Cod poștal
077042
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2024, TINERETULUI TWO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 168.257 lei, o pierdere netă de 591.788 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.5,0 mil.2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 4.142.941 lei2020 · Cifra de afaceri: 3.015.063 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.955.843 lei2022 · Cifra de afaceri: 0 lei2023 · Cifra de afaceri: 238.686 lei2024 · Cifra de afaceri: 168.257 lei2019 · Profit net: 2.711.457 lei2020 · Profit net: 1.951.412 lei2021 · Profit net: 1.507.192 lei2022 · Profit net: −32.385 lei2023 · Profit net: 127.950 lei2024 · Profit net: −591.788 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 4.142.941 lei4,1 mil.20192020: 3.015.063 lei20202021: 1.955.843 lei20212022: 0 lei20222023: 238.686 lei20232024: 168.257 lei168 mii2024
Profit net lei
2019: 2.711.457 lei2,7 mil.20192020: 1.951.412 lei20202021: 1.507.192 lei20212022: −32.385 lei20222023: 127.950 lei20232024: −591.788 lei−592 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru TINERETULUI TWO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 168.257 lei în scădere față de 2023 −591.788 lei în scădere față de 2023 3.232.377 lei în scădere față de 2023 8.816.762 lei 69.609 lei 5.653.994 lei 1
2023 238.686 lei în creștere față de 2022 127.950 lei în creștere față de 2022 3.305.820 lei în scădere față de 2022 9.530.683 lei 20.919 lei 6.245.782 lei 1
2022 0 lei în scădere față de 2021 −32.385 lei în scădere față de 2021 3.421.023 lei în creștere față de 2021 8.818.013 lei 720.842 lei 6.117.832 lei 1
2021 1.955.843 lei în scădere față de 2020 1.507.192 lei în scădere față de 2020 2.714.147 lei în scădere față de 2020 8.818.013 lei 44.396 lei 6.148.262 lei 1
2020 3.015.063 lei în scădere față de 2019 1.951.412 lei în scădere față de 2019 4.735.807 lei în creștere față de 2019 8.274.750 lei 1.102.126 lei 4.641.069 lei 1
2019 4.142.941 lei 2.711.457 lei 68.999 lei — 2.781.456 lei 2.712.457 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare