TMA INAA INVEST S.R.L.

TMA INAA INVEST S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Giurgiu, România. Date de identificare: CUI 42847923, Nr. Reg. Com. J2020000574521. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4752 - Comert cu amanuntul al articolelor de fierarie, al articolelor din sticla si a celor pentru vopsit, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 30 iulie 2020. Sediul social este situat la: JUD. GIURGIU, SAT CARTOJANI COM. ROATA DE JOS, STR. GUTUI, NR.6, CAMERA 1, cod poștal 087196. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TMA INAA INVEST S.R.L.
CUI
42847923
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000574521
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 iulie 2020
Județ
Giurgiu
Sediul social
JUD. GIURGIU, SAT CARTOJANI COM. ROATA DE JOS, STR. GUTUI, NR.6, CAMERA 1
Cod poștal
087196
Cod CAEN
4752
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al articolelor de fierarie, al articolelor din sticla si a celor pentru vopsit, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, TMA INAA INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.049.890 lei, un profit net de 171.774 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 26.362 lei2021 · Cifra de afaceri: 171.443 lei2022 · Cifra de afaceri: 300.073 lei2023 · Cifra de afaceri: 533.998 lei2024 · Cifra de afaceri: 937.946 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.049.890 lei2020 · Profit net: 6.136 lei2021 · Profit net: 43.233 lei2022 · Profit net: 70.081 lei2023 · Profit net: 127.638 lei2024 · Profit net: 145.162 lei2025 · Profit net: 171.774 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 26.362 lei20202021: 171.443 lei20212022: 300.073 lei20222023: 533.998 lei20232024: 937.946 lei20242025: 1.049.890 lei1,0 mil.2025
Profit net lei
2020: 6.136 lei20202021: 43.233 lei20212022: 70.081 lei20222023: 127.638 lei20232024: 145.162 lei20242025: 171.774 lei172 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TMA INAA INVEST S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.049.890 lei în creștere față de 2024 171.774 lei în creștere față de 2024 71.937 lei în scădere față de 2024 133.232 lei 441.434 lei 502.729 lei 1
2024 937.946 lei în creștere față de 2023 145.162 lei în creștere față de 2023 84.057 lei în creștere față de 2023 125.289 lei 328.602 lei 376.251 lei 1
2023 533.998 lei în creștere față de 2022 127.638 lei în creștere față de 2022 54.702 lei în creștere față de 2022 35.486 lei 266.505 lei 247.289 lei 1
2022 300.073 lei în creștere față de 2021 70.081 lei în creștere față de 2021 47.876 lei în creștere față de 2021 — 167.526 lei 119.650 lei 1
2021 171.443 lei în creștere față de 2020 43.233 lei în creștere față de 2020 47.670 lei în scădere față de 2020 — 97.239 lei 49.569 lei 1 în creștere față de 2020
2020 26.362 lei 6.136 lei 50.970 lei — 57.306 lei 6.336 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare