TMA VIP BAR STRONG S.R.L.

TMA VIP BAR STRONG S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Tulcea, România. Date de identificare: CUI 38754141, Nr. Reg. Com. J36/24/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5630 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 29 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. ZIMBRULUI, NR.1, BL. STAR RESIDENCE 1, SC.A, ET.1, AP.6, cod poștal 820049. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TMA VIP BAR STRONG S.R.L.
CUI
38754141
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J36/24/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 ianuarie 2018
Județ
Tulcea
Sediul social
JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. ZIMBRULUI, NR.1, BL. STAR RESIDENCE 1, SC.A, ET.1, AP.6
Cod poștal
820049
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5630
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2024, TMA VIP BAR STRONG S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 87.983 lei, o pierdere netă de 20.733 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20182019202020212022202320242018 · Cifra de afaceri: 273.731 lei2019 · Cifra de afaceri: 277.559 lei2020 · Cifra de afaceri: 76.263 lei2021 · Cifra de afaceri: 49.814 lei2022 · Cifra de afaceri: 137.749 lei2023 · Cifra de afaceri: 188.749 lei2024 · Cifra de afaceri: 87.983 lei2018 · Profit net: 122.984 lei2019 · Profit net: 80.415 lei2020 · Profit net: 23.799 lei2021 · Profit net: −7.933 lei2022 · Profit net: 36.359 lei2023 · Profit net: 11.223 lei2024 · Profit net: −20.733 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 273.731 lei20182019: 277.559 lei278 mii20192020: 76.263 lei20202021: 49.814 lei20212022: 137.749 lei20222023: 188.749 lei20232024: 87.983 lei88 mii2024
Profit net lei
2018: 122.984 lei123 mii20182019: 80.415 lei20192020: 23.799 lei20202021: −7.933 lei20212022: 36.359 lei20222023: 11.223 lei20232024: −20.733 lei−21 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru TMA VIP BAR STRONG S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 87.983 lei în scădere față de 2023 −20.733 lei în scădere față de 2023 28.418 lei în creștere față de 2023 2.090 lei 149.697 lei 123.369 lei 1 în scădere față de 2023
2023 188.749 lei în creștere față de 2022 11.223 lei în scădere față de 2022 19.626 lei în scădere față de 2022 2.490 lei 161.239 lei 144.103 lei 3 în creștere față de 2022
2022 137.749 lei în creștere față de 2021 36.359 lei în creștere față de 2021 86.013 lei în scădere față de 2021 20.480 lei 198.413 lei 132.880 lei 2 în scădere față de 2021
2021 49.814 lei în scădere față de 2020 −7.933 lei în scădere față de 2020 97.417 lei în creștere față de 2020 33.337 lei 160.601 lei 96.521 lei 3 în scădere față de 2020
2020 76.263 lei în scădere față de 2019 23.799 lei în scădere față de 2019 82.426 lei în creștere față de 2019 46.192 lei 140.688 lei 104.454 lei 4
2019 277.559 lei în creștere față de 2018 80.415 lei în scădere față de 2018 77.431 lei în creștere față de 2018 59.048 lei 99.038 lei 80.655 lei 4
2018 273.731 lei 122.984 lei 14.785 lei 5.159 lei 132.810 lei 123.184 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare