TOP ASSURANCE S.R.L.

TOP ASSURANCE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Maramureş, România. Date de identificare: CUI 40016693, Nr. Reg. Com. J2018001596242. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7499 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 17 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. VIŞEU DE SUS, STR. DRAGOŞ VODĂ, NR.2, cod poștal 435700. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TOP ASSURANCE S.R.L.
CUI
40016693
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001596242
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 octombrie 2018
Județ
Maramureș
Sediul social
JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. VIŞEU DE SUS, STR. DRAGOŞ VODĂ, NR.2
Cod poștal
435700
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7499
Domeniu de activitate
Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.

Situații financiare

În 2024, TOP ASSURANCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 13.441 lei, un profit net de 2.702 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii20182019202020212022202320242018 · Cifra de afaceri: 16.260 lei2019 · Cifra de afaceri: 153.680 lei2020 · Cifra de afaceri: 271.870 lei2021 · Cifra de afaceri: 299.065 lei2022 · Cifra de afaceri: 503.563 lei2023 · Cifra de afaceri: 69.531 lei2024 · Cifra de afaceri: 13.441 lei2018 · Profit net: 11.461 lei2019 · Profit net: 10.095 lei2020 · Profit net: 38.981 lei2021 · Profit net: 5.982 lei2022 · Profit net: 171.900 lei2023 · Profit net: −122.528 lei2024 · Profit net: 2.702 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 16.260 lei20182019: 153.680 lei20192020: 271.870 lei20202021: 299.065 lei20212022: 503.563 lei504 mii20222023: 69.531 lei20232024: 13.441 lei13 mii2024
Profit net lei
2018: 11.461 lei20182019: 10.095 lei20192020: 38.981 lei20202021: 5.982 lei20212022: 171.900 lei172 mii20222023: −122.528 lei−123 mii20232024: 2.702 lei3 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru TOP ASSURANCE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 13.441 lei în scădere față de 2023 2.702 lei în creștere față de 2023 141.508 lei în creștere față de 2023 22.181 lei 180.752 lei 61.425 lei 4 în scădere față de 2023
2023 69.531 lei în scădere față de 2022 −122.528 lei în scădere față de 2022 136.050 lei în creștere față de 2022 30.935 lei 163.838 lei 58.723 lei 5
2022 503.563 lei în creștere față de 2021 171.900 lei în creștere față de 2021 131.109 lei în creștere față de 2021 82.802 lei 274.679 lei 181.251 lei 5 în scădere față de 2021
2021 299.065 lei în creștere față de 2020 5.982 lei în scădere față de 2020 120.407 lei în scădere față de 2020 133.369 lei 97.365 lei 27.245 lei 7 în creștere față de 2020
2020 271.870 lei în creștere față de 2019 38.981 lei în creștere față de 2019 202.053 lei în scădere față de 2019 184.995 lei 215.116 lei 49.684 lei 6 în creștere față de 2019
2019 153.680 lei în creștere față de 2018 10.095 lei în scădere față de 2018 303.297 lei în creștere față de 2018 236.622 lei 77.378 lei 10.703 lei 3 în creștere față de 2018
2018 16.260 lei 11.461 lei 4.799 lei — 16.460 lei 11.661 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare