TOP HAL METAL S.R.L.

TOP HAL METAL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 38861008, Nr. Reg. Com. J12/526/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 14 februarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. PRIETENIEI, NR.13, cod poștal 400399. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TOP HAL METAL S.R.L.
CUI
38861008
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/526/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 februarie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. PRIETENIEI, NR.13
Cod poștal
400399
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, TOP HAL METAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 460.753 lei, un profit net de 123.079 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 396.033 lei2019 · Cifra de afaceri: 772.484 lei2020 · Cifra de afaceri: 334.035 lei2021 · Cifra de afaceri: 177.199 lei2022 · Cifra de afaceri: 677.054 lei2023 · Cifra de afaceri: 607.428 lei2024 · Cifra de afaceri: 771.142 lei2025 · Cifra de afaceri: 460.753 lei2018 · Profit net: 280.190 lei2019 · Profit net: 552.736 lei2020 · Profit net: 137.899 lei2021 · Profit net: −14.284 lei2022 · Profit net: 461.022 lei2023 · Profit net: 338.113 lei2024 · Profit net: 481.403 lei2025 · Profit net: 123.079 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 396.033 lei'182019: 772.484 lei772 mii'192020: 334.035 lei'202021: 177.199 lei'212022: 677.054 lei'222023: 607.428 lei'232024: 771.142 lei'242025: 460.753 lei461 mii'25
Profit net lei
2018: 280.190 lei'182019: 552.736 lei553 mii'192020: 137.899 lei'202021: −14.284 lei−14 mii'212022: 461.022 lei'222023: 338.113 lei'232024: 481.403 lei'242025: 123.079 lei123 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru TOP HAL METAL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 460.753 lei în scădere față de 2024 123.079 lei în scădere față de 2024 76.071 lei în scădere față de 2024 5.077 lei 194.313 lei 123.319 lei 4
2024 771.142 lei în creștere față de 2023 481.403 lei în creștere față de 2023 92.994 lei în creștere față de 2023 3.451 lei 571.186 lei 481.643 lei 4
2023 607.428 lei în scădere față de 2022 338.113 lei în scădere față de 2022 16.700 lei în scădere față de 2022 5.182 lei 431.100 lei 419.582 lei 4
2022 677.054 lei în creștere față de 2021 461.022 lei în creștere față de 2021 207.662 lei în creștere față de 2021 7.320 lei 661.604 lei 461.262 lei 4
2021 177.199 lei în scădere față de 2020 −14.284 lei în scădere față de 2020 24.827 lei în scădere față de 2020 1.104 lei 215.578 lei 191.855 lei 4
2020 334.035 lei în scădere față de 2019 137.899 lei în scădere față de 2019 31.557 lei în creștere față de 2019 1.802 lei 405.894 lei 376.139 lei 4
2019 772.484 lei în creștere față de 2018 552.736 lei în creștere față de 2018 21.683 lei în creștere față de 2018 2.499 lei 572.160 lei 552.976 lei 4
2018 396.033 lei 280.190 lei 8.890 lei 151 lei 289.129 lei 280.390 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare