TOP ICE ADVENTURES S.R.L.

Inactivă fiscal din 24 februarie 2021. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

TOP ICE ADVENTURES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38464164, Nr. Reg. Com. J40/18813/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9311 - Activitati ale bazelor sportive. Societatea a fost înființată la data de 9 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, B-DUL IULIU MANIU, NR.116-126, CAMERA 2, BL.21, SC.3, ET.1, AP.85. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 24 februarie 2021. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TOP ICE ADVENTURES S.R.L.
CUI
38464164
Stare
Inactivă fiscal din 24 februarie 2021
Nr. Registrul Comerțului
J40/18813/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 noiembrie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, B-DUL IULIU MANIU, NR.116-126, CAMERA 2, BL.21, SC.3, ET.1, AP.85
Cod CAEN
9311
Domeniu de activitate
Activitati ale bazelor sportive

Situații financiare

În 2025, TOP ICE ADVENTURES S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 52.218 lei2018 · Cifra de afaceri: 244.850 lei2019 · Cifra de afaceri: 99.320 lei2020 · Cifra de afaceri: 0 lei2017 · Profit net: 42.659 lei2018 · Profit net: 195.890 lei2019 · Profit net: 53.840 lei2020 · Profit net: 0 lei2021 · Profit net: 80.214 lei2022 · Profit net: −700 lei2023 · Profit net: −300 lei2024 · Profit net: 0 lei2025 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 52.218 lei20172018: 244.850 lei245 mii20182019: 99.320 lei20192020: 0 lei02020
Profit net lei
2017: 42.659 lei'172018: 195.890 lei196 mii'182019: 53.840 lei'192020: 0 lei'202021: 80.214 lei'212022: −700 lei−700'222023: −300 lei'232024: 0 lei'242025: 0 lei0'25
Indicatori financiari pe ani pentru TOP ICE ADVENTURES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei 29.019 lei — 400.822 lei 371.803 lei —
2024 — 0 lei în creștere față de 2023 29.019 lei — 400.822 lei 371.803 lei —
2023 — −300 lei în creștere față de 2022 29.019 lei — 400.822 lei 371.803 lei 0
2022 — −700 lei în scădere față de 2021 29.019 lei — 401.122 lei 372.103 lei 0
2021 — 80.214 lei în creștere față de 2020 29.019 lei — 401.822 lei 372.803 lei 0
2020 0 lei în scădere față de 2019 0 lei în scădere față de 2019 29.019 lei — 321.608 lei 292.589 lei 0 în scădere față de 2019
2019 99.320 lei în scădere față de 2018 53.840 lei în scădere față de 2018 29.019 lei în creștere față de 2018 — 321.608 lei 292.589 lei 2
2018 244.850 lei în creștere față de 2017 195.890 lei în creștere față de 2017 15.072 lei în creștere față de 2017 — 253.821 lei 238.749 lei 2 în creștere față de 2017
2017 52.218 lei 42.659 lei 8.039 lei — 50.898 lei 42.859 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare