TOP PAVAJ MENTENANCE S.R.L.

TOP PAVAJ MENTENANCE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 40984797, Nr. Reg. Com. J23/1737/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 15 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. VOINŢEI, NR.15-17, CORP C2, PARTER, cod poștal 077025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TOP PAVAJ MENTENANCE S.R.L.
CUI
40984797
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/1737/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 aprilie 2019
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. VOINŢEI, NR.15-17, CORP C2, PARTER
Cod poștal
077025
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, TOP PAVAJ MENTENANCE S.R.L. a raportat o pierdere netă de 5.693 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 3.300 lei2020 · Cifra de afaceri: 277.129 lei2021 · Cifra de afaceri: 728.606 lei2022 · Cifra de afaceri: 277.506 lei2023 · Cifra de afaceri: 211.784 lei2019 · Profit net: −13.279 lei2020 · Profit net: 186.800 lei2021 · Profit net: 36.430 lei2022 · Profit net: −151.698 lei2023 · Profit net: −11.218 lei2024 · Profit net: −75.468 lei2025 · Profit net: −5.693 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 3.300 lei20192020: 277.129 lei20202021: 728.606 lei729 mii20212022: 277.506 lei20222023: 211.784 lei212 mii2023
Profit net lei
2019: −13.279 lei20192020: 186.800 lei187 mii20202021: 36.430 lei20212022: −151.698 lei−152 mii20222023: −11.218 lei20232024: −75.468 lei20242025: −5.693 lei−6 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TOP PAVAJ MENTENANCE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −5.693 lei în creștere față de 2024 131.543 lei în scădere față de 2024 — 24.367 lei −133.126 lei —
2024 — −75.468 lei în scădere față de 2023 151.286 lei în creștere față de 2023 — 23.853 lei −127.433 lei 1 în scădere față de 2023
2023 211.784 lei în scădere față de 2022 −11.218 lei în creștere față de 2022 78.038 lei în creștere față de 2022 — 26.072 lei −51.966 lei 3 în scădere față de 2022
2022 277.506 lei în scădere față de 2021 −151.698 lei în scădere față de 2021 34.575 lei în scădere față de 2021 — 49.595 lei −40.747 lei 5 în scădere față de 2021
2021 728.606 lei în creștere față de 2020 36.430 lei în scădere față de 2020 88.038 lei în creștere față de 2020 — 209.189 lei 110.951 lei 11 în creștere față de 2020
2020 277.129 lei în creștere față de 2019 186.800 lei în creștere față de 2019 22.121 lei în creștere față de 2019 — 201.668 lei 174.521 lei 2 în creștere față de 2019
2019 3.300 lei −13.279 lei 5.377 lei — 10.098 lei −12.279 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare