TOP SENSORS SRL

TOP SENSORS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 36819775, Nr. Reg. Com. J2016016125402. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4618 - Intermedieri in comertul specializat in vanzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 9 decembrie 2016. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR DUMBRAVA NOUĂ, NR.30, BL.M208, SC.1, ET.1, AP.6, cod poștal 051153. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TOP SENSORS SRL
CUI
36819775
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2016016125402
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 decembrie 2016
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR DUMBRAVA NOUĂ, NR.30, BL.M208, SC.1, ET.1, AP.6
Cod poștal
051153
Cod CAEN
4618
Domeniu de activitate
Intermedieri in comertul specializat in vanzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

Situații financiare

În 2025, TOP SENSORS SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.420.868 lei, un profit net de 215.865 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.8,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 0 lei2017 · Cifra de afaceri: 601.319 lei2018 · Cifra de afaceri: 1.806.928 lei2019 · Cifra de afaceri: 3.245.925 lei2020 · Cifra de afaceri: 3.650.488 lei2021 · Cifra de afaceri: 6.111.726 lei2022 · Cifra de afaceri: 7.557.749 lei2023 · Cifra de afaceri: 3.830.214 lei2024 · Cifra de afaceri: 3.183.801 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.420.868 lei2016 · Profit net: −1.176 lei2017 · Profit net: 95.498 lei2018 · Profit net: 368.227 lei2019 · Profit net: 700.098 lei2020 · Profit net: 562.293 lei2021 · Profit net: 824.156 lei2022 · Profit net: 991.656 lei2023 · Profit net: 542.795 lei2024 · Profit net: 353.473 lei2025 · Profit net: 215.865 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 0 lei'162017: 601.319 lei'172018: 1.806.928 lei'182019: 3.245.925 lei'192020: 3.650.488 lei'202021: 6.111.726 lei'212022: 7.557.749 lei7,6 mil.'222023: 3.830.214 lei'232024: 3.183.801 lei'242025: 2.420.868 lei2,4 mil.'25
Profit net lei
2016: −1.176 lei−1 mii'162017: 95.498 lei'172018: 368.227 lei'182019: 700.098 lei'192020: 562.293 lei'202021: 824.156 lei'212022: 991.656 lei992 mii'222023: 542.795 lei'232024: 353.473 lei'242025: 215.865 lei216 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru TOP SENSORS SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.420.868 lei în scădere față de 2024 215.865 lei în scădere față de 2024 302.094 lei în creștere față de 2024 223.850 lei 2.140.146 lei 2.066.563 lei 1
2024 3.183.801 lei în scădere față de 2023 353.473 lei în scădere față de 2023 300.194 lei în scădere față de 2023 264.049 lei 1.977.865 lei 1.945.040 lei 1 în scădere față de 2023
2023 3.830.214 lei în scădere față de 2022 542.795 lei în scădere față de 2022 492.908 lei în scădere față de 2022 195.159 lei 1.891.551 lei 1.598.149 lei 2
2022 7.557.749 lei în creștere față de 2021 991.656 lei în creștere față de 2021 732.009 lei în scădere față de 2021 62.236 lei 1.981.740 lei 1.315.410 lei 2
2021 6.111.726 lei în creștere față de 2020 824.156 lei în creștere față de 2020 1.168.770 lei în creștere față de 2020 11.206 lei 1.981.311 lei 824.396 lei 2
2020 3.650.488 lei în creștere față de 2019 562.293 lei în scădere față de 2019 1.092.441 lei în creștere față de 2019 44.027 lei 1.609.345 lei 562.533 lei 2
2019 3.245.925 lei în creștere față de 2018 700.098 lei în creștere față de 2018 714.470 lei în creștere față de 2018 83.781 lei 1.329.322 lei 700.338 lei 2 în scădere față de 2018
2018 1.806.928 lei în creștere față de 2017 368.227 lei în creștere față de 2017 432.034 lei în creștere față de 2017 117.372 lei 681.779 lei 368.467 lei 3 în creștere față de 2017
2017 601.319 lei în creștere față de 2016 95.498 lei în creștere față de 2016 185.820 lei în creștere față de 2016 91.550 lei 187.995 lei 94.522 lei 1
2016 0 lei −1.176 lei 1.206 lei — 230 lei −976 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.