TOP SPEED PERFORMANCE S.R.L.

TOP SPEED PERFORMANCE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Giurgiu, România. Date de identificare: CUI 39960646, Nr. Reg. Com. J2018000673528. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4730 - Comert cu amanuntul al carburantilor pentru autovehicule in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 5 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. GIURGIU, SAT MALU SPART ORŞ. BOLINTIN-VALE, MALU SPART, NR.4701, CAMERA 2, cod poștal 085102. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TOP SPEED PERFORMANCE S.R.L.
CUI
39960646
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000673528
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 octombrie 2018
Județ
Giurgiu
Sediul social
JUD. GIURGIU, SAT MALU SPART ORŞ. BOLINTIN-VALE, MALU SPART, NR.4701, CAMERA 2
Cod poștal
085102
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4730
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al carburantilor pentru autovehicule in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, TOP SPEED PERFORMANCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 13.959.843 lei, un profit net de 1.162.653 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−5,0 mil.05,0 mil.10,0 mil.15,0 mil.202020212022202420252020 · Cifra de afaceri: 279.534 lei2021 · Cifra de afaceri: 7.263.382 lei2022 · Cifra de afaceri: 14.818.949 lei2024 · Cifra de afaceri: 14.158.314 lei2025 · Cifra de afaceri: 13.959.843 lei2020 · Profit net: −30.166 lei2021 · Profit net: 498.924 lei2022 · Profit net: 635.460 lei2024 · Profit net: 452.772 lei2025 · Profit net: 1.162.653 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 279.534 lei20202021: 7.263.382 lei20212022: 14.818.949 lei14,8 mil.20222024: 14.158.314 lei20242025: 13.959.843 lei14,0 mil.2025
Profit net lei
2020: −30.166 lei−30 mii20202021: 498.924 lei20212022: 635.460 lei20222024: 452.772 lei20242025: 1.162.653 lei1,2 mil.2025
Indicatori financiari pe ani pentru TOP SPEED PERFORMANCE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 13.959.843 lei în scădere față de 2024 1.162.653 lei în creștere față de 2024 2.846.937 lei în creștere față de 2024 4.360.437 lei 2.266.663 lei 3.243.535 lei 4 în creștere față de 2024
2024 14.158.314 lei în scădere față de 2022 452.772 lei în scădere față de 2022 2.836.194 lei în creștere față de 2022 3.549.705 lei 1.903.999 lei 2.080.882 lei 3 în scădere față de 2022
2022 14.818.949 lei în creștere față de 2021 635.460 lei în creștere față de 2021 417.422 lei în scădere față de 2021 362.313 lei 760.211 lei 1.093.709 lei 4 în creștere față de 2021
2021 7.263.382 lei în creștere față de 2020 498.924 lei în creștere față de 2020 620.728 lei în scădere față de 2020 216.569 lei 474.190 lei 458.250 lei 3 în creștere față de 2020
2020 279.534 lei −30.166 lei 694.666 lei 75.845 lei 191.668 lei −40.675 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare